Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Odeabank Ek Hesap Başvurusu

Bankaların müşterilerine sunduğu çeşitli imkanlar vardır. Bankalar müşterilerini memnun etmek adın onların nakit ihtiyaçlarını mümkün olduğunca karşılayabilmek amacında olmalarından dolayı farklı kampanyalar ile müşterilerinin karşısına çıkabilmektedir. Özellikle gelişen finans koşulları nedeni ile bankacılık sektöründe yeniliklere çok sık rastlanmaktadır. Elbette bankalar da müşterililerini memnun ederek kendilerine yeni müşteriler bulma amacı taşımaktadırlar. Bu nedenle daha çok tercih edilmek için müşterilerini memnun etme çabası içerisine girerler. Bankaların nakit ihtiyacınız karşılamak adı da sunmuş olduğu pek çok kampanya vardır. Bu kampanyalardan biri de ek hesap başvurusu imkanıdır.

Odeabank Oksijen Hesap Başvurusu

Ek hesap ne işe yarar?

Ek hesap sizlere acil ödeme yapmanız gereken durumlarda oldukça yardımcı olabilecek bir sistemdir. Ek hesap açtırdığınızda hesapta limitiniz olmasa dahi ek hesabınız ile ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ek hesap açtırmak için öncelikle banka şubeleri iletişime geçmeniz gerekmektedir. Peki, Odeabank ek hesap başvurusu nasıl yapılır?

Odeabank ek hesap başvurusu yapmak için öncelikle size en yakın banka şubelerini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Başvuru yapabilmeniz için banka görevlileri tarafından sizlerden belirli belgeler istenmektedir. Öncelikle ehliyet, nüfus cüzdanı ya da pasaport gibi TC kimlik numaranızın yazılı olduğu belgeleri yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Daha sonra istenen belgeler arasında size ait bir fatura ve gelir belgeniz gerekmektedir. Bunun yanı sıra çalışanlardan maaş bordosu emeklilerden ise emekli maaşı hesap cüzdanı gibi belgeler istenmektedir.

Ek hesap ile sizlerde pek çok ödeme işlemlerinizi kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Günü geçmeden ödenmesi gereken faturalarınız var ise ek hesap seçeneği ile ödemelerinizi yapabilirsiniz. Ek hesabınıza bağlı olarak ödemelerinizi gerçekleştirebilmeniz mümkündür Faturalarınızı ödeme gününü düşünmeden otomatik bir şekilde ödenmesini istiyorsanız faturalarınızı ek hesabınıza yönlendirerek ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ek hesaplar aracılığı ile acil olarak ödenmesi gereken kira borçlarınızı ödeyebilir ya da düzenli olarak yaptığınız para gönderimlerini sağlayabilirsiniz. Ek hesaplar ile merak edilen konulardan biri de faizle ile ilgilidir. Odeabank ek hesap başvurusu yapıldığında ek hesabınızdan para çektiniz takdirde çekilen gün kadar faiz konulmaktadır. Eğer sizler hesabınızdan para kullandığınız ve diğer gün hesabınızı yatırdıysanız bir gün olarak faiz işleyecektir. Ek hesap başvurunuz onaylandıktan sonra banka şubelerini ziyaret etmeden limitlerinizi kullanabilme imkânınız vardır. Ek hesap ile merak ettiklerinizi Odeabank müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek çok kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

İlgili: Odeabank Müşteri Hizmetleri Ve İletişim

Odeabank ek hesap imkânı ile sizlerin acil nakit ihtiyaçları karşılanabilmektedir. Bazı durumlarda üzerinizde nakit olmadan ödeme yapmak zorunda kalabilirsiniz. Ya da faturalarınızı geciktirmekten şikâyetçi iseniz ve günü gününe ödeme işlemleri yapmak istiyorsanız ek hesaplarınıza yönlendireceğiniz faturaları kolay bir şekilde ödeyebilirsiniz.

Kategori: Odeabank
Yazar: Tarih: 3 Kasım 2016 - 3:12:45

Benzer Konular

Yukarı Çık