Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Odeabank EFT Saatleri

Odeabank bankacılık hizmetlerinde genel olarak müşterileri için kolaylıklar sunmaktadır. Odeabank EFT ve havale işlemleri de internet bankacılığı üzerinden veya Odeabank şube ve bankamatiklerinden kolay ve hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Odeabank’ın bankacılık hizmetlerinde her zaman gelişmiş güvenlik alt yapılarını sunmaktadır. Odeabank EFT veya havale saatlerinde genelde olarak ücretsiz bir şekilde işlem yapmayı ve en ideal saatlerde sizlere bu hizmeti sunmaktadır. Odeabank ile birlikte bankacılık alanında gelişmiş güvenlik önlemleri ile sağlanan bankacılık hizmetlerini Türkiye’nin büyük bankaları gibi müşterilerine vermektedir. Odeabank ile birlikte sizler de hemen her koşulda bankacılık alanlarında kullanabilirsiniz. Odeabank EFT saatleri ile birlikte genel olarak istediğiniz hesaba para aktarabilirsiniz. Para aktarma işlemlerinde herhangi bir kesinti de yapılmaktadır. Odeabank bankacılık hizmetlerinde sizlere ne güvenilir ve hızlı bir şekilde işlem yapma fırsatı sunmaktadır. Odeabank, kredileri ve kredi kartları içerisinde de Odeabank müşterilerine özel olarak indirimler ve avantajlı fırsatlar verilmektedir. Odeabank ile sizlerde bankacılık hizmetlerinde çeşitli alanlardan yararlanabilirsiniz.

odeabank

odeabank

Odeabank havale işlemlerini hem internet bankacılığı hem de şube bankacılığından yapabilirsiniz. Bu işlemleri 24 saat yapabilirsiniz. İşlem limiti de 1 TL’den 200 bin TL’ye kadar yapılabilmektedir. Odeabank internet bankacılığı ve şube bankacılığı ile EFT de yapabilirsiniz. EFT işlemlerinde 09 ile 17 saatleri arasında işlem yapmak gerekmektedir. Bunun yanı sıra 100 bin TL’ye kadar da bankacılık hizmeti yapabilirsiniz.

Odeabank internet ve şube bankacılığı üzerinden sizler de hemen 24 saat boyunca swift işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bunun yanında bu işlemleri 100 bin TL’ye kadar çıkarabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinde ve her zaman swift işlemleri yapabilirsiniz. Odeabank internet ve şube bankacılığı üzerinden genel olarak vadeli hesap açılışı de yapılabiliyor. Bu hizmetleri 24 saat boyunca yapabilirsiniz. Diğer yandan gecelik vadeli hesap açılışı da Odeabank internet bankacılığı üzerinden 08 ile 15 saatleri arasında yapılmaktadır. 25 TL’den 100 bin TL’ye kadar da bu işlemlerinizi yapabilirsiniz. Odeabank vadeli hesap kapama da 24 saat boyunca 100 bin TL’ye kadar yapılabilmekte ve sizlere günün her anında hizmet vermektedir.

Kategori: Odeabank
Yazar: Tarih: 11 Haziran 2016 - 9:15:12

Benzer Konular

Yukarı Çık