Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Odeabank Cep Şubesi İndir

Odeabank son dönemlerde gelişen ve değişen bankacılık anlayışına ayak uydurarak mobil şubesini müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Odeabank cep şubesi ile birlikte bütün bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden tek tuşla yapabilirsiniz. Bu sayede hem zamandan kazanabilir hem de kolay ve güvenli bankacılığın tadını çıkarabilirsiniz. Odeabank cep şubesini indirmek için Google Play Store’den Odeabank yazarak uygulamayı ücretsiz bir şekilde indir demeniz gerekmektedir. Bu uygulamayı android ve IOS işletim sistemli akıllı telefonlara indirebilirsiniz.

Odeabank Cep Şubesi Uygulaması

Odeabank cep şubesi içerisinde kolay menüler ve bankacılık hizmetlerinin yapılacağı her türlü imkan yer almaktadır. Bu şubeyi kullanarak havale, eft gibi işlemlerinizi günün her anında kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Üstelik Odeabank hesaplarına para gönderimlerinde herhangi bir işlem kesinti ücreti yapılmamaktadır.

 

Odeabank cep şubesi üzerinde yer alan şifrelerinizi de periyodik olarak yenilerek güvenliğinizi ön planda tutabilirsiniz. Odeabank cep şubesini kullanarak kendi hesabınıza para gönderebilir ve referans numarasıyla Odeabank bankamatiklerinden para çekebilirsiniz.

Ayrıca bu şube üzerinden euro ve dolar hesabı da açabilirsiniz. Odeabank cep şubesini indirmek için bir Odeabank hesabınızın olması gerekmektedir. Bu hesapla aynı zamanda internet bankacılığını da yerine getirebilirsiniz. Odeabank cep şubeleri içerisinde bulunan menülerde dil seçenekleri de bulunmaktadır. Bu sayede hesaplarınızı İngilizce ve Fransızca da kullanabilirsiniz.

Odeabank Mobil Uygulama Şifre

Bankacılık anlayışını her zaman yenilikten yana gösteren Odeabank, cep şubesi üzerinden kredi başvurularının yapılmasını sağlamaktadır. İstediğiniz acil ihtiyaç kredilerini, miktarını ve vadelerini mobil şube üzerinden belirleyerek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Ayrıca mobil şube üzerinden kredilerinizin hesaplamalarını da yapabilirsiniz. Odeabank cep şubelerindeki şifreleri belirlenen kriterlerde yapmanız gerekmektedir. Bu şifrelerde doğum tarihi veya kolay tahmin edilebilen rakamları seçmemeniz gerekmektedir. Odeabank mobil şubesi üzerinden bütün işlemlerinizin dökümanlarını da alabilirsiniz.

Odeabank Cep Şubesine Giriş

Kredi kartı borçlarını ödeyerek aylık ekstre bilgilerinizi öğrenebilir ve bu sayede bütün bilgilerinizi detaylı bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Odeabank cep şubesi, cep telefonlarında küçük bir yer kaplamaktadır. Bu sayede cep telefonunuzun işleyişini aksatmamaktadır. Siz de bütün işlemlerinizi bulunduğunuz yerden tek bir tuşla yapmak için Odeabank cep şubesini indirin ve anında kullanın.

Kategori: Odeabank
Yazar: Tarih: 21 Şubat 2016 - 8:44:09

Benzer Konular

Yukarı Çık