Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Odeabank Bankamatik Kartları

Türkiye’nin en dinamik bankalarından birisi olan Odeabank, birbirinden avantajlı bankamatik kartları ile sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Türkiye genelinde ve yurt dışında geçerliliği olan bankamatik kartları sayesinde alış veriş keyfini kesintisiz bir şekilde yaşayabilir ve puanlarınızı biriktirerek para ödemen alışveriş yapabilirsiniz. Bazı kampanya dönemlerinde de birbirinden özel ve avantajları kampanyaların sahibi olabilirsiniz.

Odeabank kredi kartları arasında Bank’O kartı bulunmaktadır. Bu kart sayesinde birbirinden avantajlı hizmetlerin sahibi olabilirsiniz. Odebank Bank’O banka kartınız ile yurt içinde Odeabank ATM’lerinde ve diğer ATM’lerden işlem yapabilirsiniz. Bununla birlikte bu kart sayesinde yurt dışında Maestro ve Electron logolu tüm ATM’lerden para çekebilirsiniz. Ayrıca genel olarak nakit para taşıma ihtiyacı duym​adan yurt içi ve yurt dışında Electron ve Maestro kart kabul eden tüm iş yerlerinde güvenli ve pratik bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

odeabank kredi kartı

odeabank kredi kartı

Her alışverişinizde de puan kazanır ve bu puanlarınızı doyasıya harcayabilirsiniz. Bununla birlikte vadeli veya vadesiz hesap işlemlerini, para yatırma işlemlerini, EFT ve havale işlemlerini, Turkcell Fatura ödeme veya TL yükleme işlemlerinizi, şifre değişiklik işlemlerini bu kredi kartıyla yapabilirsiniz. Bu işlemleri kredi kartı sayesinde bütün Odeabank ATM’lerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Odeabank Bank’O Kredi Kartı Başvurusu

Odeabank Bank’O kredi kartını almak ise oldukça kolaydır. Bu kartı almak için SIFRE bosluk bırakıp belirleyeceğiniz 4 haneli şifreniz (Ör:1234) ve boşluğun ardından kartınızın son 4 hanesini yazarak 8444’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Böylece çeşitli kampanyalardan da yararlanmak için gerekli üye bilgilerini sisteme yüklemiş olursunuz.

Odeabank İletişim Merkezi

Banka kredi kartınızı aynı zamanda 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi’ni arayarak da alabilirsiniz. Diğer yandan Türkiye genelinde günün her anında hizmet veren Odeabank Mobil Şube’ye girerek de bütün bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Dilediğiniz yerden Odeabank İnternet Şubesi‘ni tıklayarak da bu kredi kartının bütün avantajlarından yararlanabilirsiniz. Nakit avans hizmeti, puan kazandırma özelliği ve diğer bütün imkanları ile birlikte Odeabank bankamatik kartı olan Bank’O sizlere eşsiz bir bankacılık deneyimi sunmaktadır. Yıllık kart ücreti olmayan bu bankamatik kartı ile alış veriş faizinin en uygun oranları uygulanmaktadır.

Kategori: Odeabank
Yazar: Tarih: 25 Mart 2016 - 9:47:09

Benzer Konular

Yukarı Çık