Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Noter Eşliğinde Senetle Borç Para

Bankalardan düşük kredi notunuz veya zaten var olan borçlarınız yüzünden kredi çekemeyebilirsiniz. Bu sebeple nakit ihtiyaçlarınızı banka dışında noter eşiliğinde senetle borç para alarak karşılayabilirsiniz. Çünkü kredi notumuz bizim bankalardan kredi çekmemezi sağlayan bir nottur. Bankalar kredi notu düşük olan kişilere kredi başvurularını onaylanamaz. Ama bankalardan kredi alamıyorsanız başka kurumlardan kredi kullanabilirsiniz. Yada kredinizi onaylatabilecek finansman danışmanlarından yardım alabilirsiniz. Finans danışmanları anlaşmalı oldukları bankalardan kredi notunuzu yüksek göstererek kredinizin onaylanması sağlayabilir. Ama belirli bir komisyon karşılığında. Diğer seçeneklerden birisi de Noter eşliğinde senetle borç para yerlerden. Bir eşya alımlarınız gibi düşünün. Nasıl her ay senetle eşya aldığınızda her ay ödediğiniz taksit karşılığında senetlerinizi alıyorsunuz, Noter eşliğinde senetle borç para almak da öyle. Ama tek farkı noter eşliğinde olması. Amaç tabi ki borç para veren kurumların kendilerini güvence altına almaları. Borçlarınızı zamanında ödediğiniz taktirde hiç bir sorun yaşamazsınız. Ama ödemediğiniz taktirde kalan senetlerinizi avukata verme yetkileri bulunmaktadır. Yani bildiğimiz tefeciler gibi, ama haklarını yasal yollardan aramaktadırlar. Bu sözleşmede sizin talep ettiğiniz ücrete göre bazı şartları değişmektedir. Yani, yüksek bir miktar talep ettiniz, sizden teminat göstermenizi isteyecek bir devre mülk yada araç isteyebilirler.

Senetle Borç Verenler İstanbul

Ankarada Senetle Borç Verenler

Tabi bunlardan Noter eşliğinde yapılarak tasdik edilmektedir. Böylelikle ödemelerinizi gerçekleştirmediğiniz taktirde yasal yollardan bu teminat söz konusu olan mallarınıza haciz getirebilirler. Tabi vermiş oldukları senetle borçlarınızın üzerine belirli bir faiz oranı uygulayarak size vermektedirler.

Senet Karşılığında Borç Para Verenler

Sizde bu faiz oranını kabul ederseniz, alabilirsiniz. Bu tür noter eşliğinde borç para veren kişilere veya kurumlara NETTEN ulaşabilirsiniz. Bu tür ilan veren yazıların altına iletişim bilgilerinizi yazıp size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Ama bu konuda her önünüze gelenlere de inanmayın. Yani noterde size istediğiniz parayı taktim etmeden asla senetleri imzalamayın. Her uygulamanın karşılıklı olmasına çok dikkat edin. İmzaladığınız senetlerin miktarını vadesine çok dikkat edin. Borçlarınız bitinceye kadar Noterde size verilen nüshayı asla kaybetmeyin. Her borcunuzu ödediğinizde senetlerinizi alıp kenarını yırtıktan sonra saklayın. Çünkü bu zamanda kimseye güven olmaz.

Kategori: Borç Sorgulama
Yazar: Tarih: 25 Mayıs 2016 - 9:31:20

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. TUĞÇE dedi ki:

  Merhaba acil 20.000 tl ye ihtiyacım var. Kredi kartı ve elden olan borçlarımı kapatıp bir yere ödemek istiyorum. Kredi notum düşük olduğu için bankadan kredi çekemiyorum. Acil dönüş yapabilir misiniz? Lütfen

 2. Gökhan dedi ki:

  Acil 30 bin tl ihityacim var lütfen yardim edin senetle almak istiyorum düzenli bir gelirim var
  0545 949 20 93

 3. İlyas dedi ki:

  İyi günler bana çok acil 20.000 lazım hayat memat meselesi ödemelerini bir şekilde öderim sıkıntı yok ama 20.000 acil lazım geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 4. Özlem dedi ki:

  Merhaba özel bir kurumda maaşlı çalışıyorum çok acil cuma gününe kadar 20.000-TL ye ihtiyacım var senetle krediye başvurmak istiyorum.bankalardan kredi çekemiyorum. Çok acil yardımlarınızı bekliyorum.

 5. Çorlu dedi ki:

  Bir kaç bankadan kredi kullandım ve 6-7 aydır düzenli ödemekteyim.Bu borçları tek bir yerde toplamak istiyor ve bankalara kaydımın geçmesini istemiyorum.Düşük faizli, senetli 48 ay vadeli,düzenli ödeme yaparım.Yaklaşık bankalara borcum 60.000TL.Cevabınızı bekliyorum.

 6. Ahmet dedi ki:

  Acilen 15000 tl ihtiyacım var esnafım kredi notum 1198 noter huzurunda senet yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

 7. Dilek dedi ki:

  Dağınık borçlarımı kapatmak istiyorum acil senetle kredi ihtiyacım var. 20000 TL ihtiyacım var. Bankalarda sıkıntı yaşıyorum. İcralarım var yardımcı olursanız sevinirim.

 8. Hande dedi ki:

  Çok acil 20000 ihtiyacım var

 9. Gamze dedi ki:

  Acil 15000 TL ihtiyacım 48 ay vadeyle ödeyebilirim

 10. viramşabu dedi ki:

  Acil 15.000 tl’ye ihtiyacım var. Takipte dosyalarım olduğu için bankalardan kredi alamıyorum. Emekliyim ve düzenli emekli maaşım var. Ancak senet imzalayabilirim ve ayda düzenli 1.000 tl ödeyebilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.

 11. Ayşegül dedi ki:

  Merhaba,

  Acil 30000 tl ihtiyacım var bana dönüş yaparmısınız acil

 12. Evren yondemli dedi ki:

  Merhaba benim acil 35.000 ihtiyacım var.

Yukarı Çık