Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Nissan Kredi Hesaplama

Nissan binek ve ticari araçlarda uyguladığı özel kampanyalar ile birlikte herkes için indirimli kampanyalar düzenlemektedir. Kasım ayı içerisinden yılbaşına kadar devam edecek bu kampanaylar arasında araç üzerindeki indirimler ve Nissan kredileri gibi seçenekler yer alır.

Nissan Kredi Seçenekleri

Nissan kredilerinin herhangi birisini alarak en iyi ödeme planlarına sahip olabilirsiniz. Nissan kredi danışmanlığı ile birlikte ödemelerinizi bütçenizi sarsmadan düzenlemek mümkün olmaktadır. Bu kredilerin çeşitli ödeme planları yer alır. Bu ödeme planlarını belirli bir peşinat üzerinden yapabilir veya diğer şekillerde bulunan ödemelerden birisine sahip olabilirsiniz.

Nissan Kredi Faiz Oranları

Nissan modellerinde bulunan son kampanyalar ise  Qashqai ve X-Trall araçlarında yer almaktadır. En son kalite ile yapılan bu araçları 70.000 TL kredi alarak sahip olabilirsiniz. Ayrıca bu kredilerinizi 20 aylık vadeler üzerinden ödeyebilirsiniz. Bu kredi ve vade oranlarında uygulanan faiz oranları ise 0.89 olarak belirlenmiş durumda. Nissan’ın diğer etkileyici modellerinden birisi olan Micra ve Juke modellerinde 20 bin TL’lik kredileri 20 aya varan eşit taksitler ile ödeyebilirsiniz. Bu araçlarda uygulanan vade oranları ise 0.59 olarak belirlenmektedir.

>> Nissan Kredi Hesaplama <<

Buna ek olarak 0 KM araç alımlarında ve ikinci el Nissan alımlarında da çeşitli sigorta ve kasko indirimleri uygulanmaktadır. Böylece gerekli olan işlemleri çok uygun ödeme planları içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Siz de hemen Nissan bayilerine gelin ve araçların kalitesini görmek için test sürüşlerine katılın. Oldukça kısa bir süre içerisinde de Nissan modellerinin sahibi olabilirsiniz. Nissan modellerinin binek ve ticari araçlarında benzinli ve dizel seçenekleri de bulunmaktadır.

nissan

nissan

Bu seçeneklerden bütçenize en uygun olanı almak da mümkün olmaktadır. Dizel seçenekli ve diğer araç modellerinin yanı sıra arazi araçları yapımında da önemli bir marka olan Nissan ile birlikte hayalini kurduğunuz 4×4 araçlara sahip olabilirsiniz. Bu araçların geniş iç hacmi sayesinde ailecek kullanabileceğiniz şekilde dizayn edilmiştir. Üstün tasarımları ile birlikte Avrupa’nın en fazla tercih edilen araçlarından birisi olan Nissan ile birlikte en beğendiğiniz modelleri alabilirsiniz. Kredi hesaplama işlemleri için de Nissan internet sitesini ziyaret edebilir ve bu olanakları görebilirsiniz.

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 16 Kasım 2015 - 2:41:35

Benzer Konular

Yukarı Çık