Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

NakitNet Nedir? NakitNet İş Bankası

Elektronikten beyaz eşyaya, mobilyadan cep telefonuna; kredi kullanmak ya da kredi kartı limitinizi doldurmak istemediğiniz durumlarda ve peşin alamayacağınız yüksek tutarlı alışverişler için 36 aya varan vade seçenekleri ile kefilsiz, kredisiz, kartsız taksitli alışveriş olanağı sunan Nakit Net İş Bankası‘nın en yeni kredili ürünlerinden biridir. Yüzlerce mağazada geçerli olan Nakit Net ile gelir belgesi ya da kefil göstermeden, kredi tahsis ücreti olmadan alışveriş yapabilirsiniz. Her ilde, yüzlerce mağaza ve bayide kullanabileceğiniz bu hizmetten 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanabilirsiniz. Cep telefonu ya da bilgisayar fiyatları cep yakarken, peşin alım gücü de bir hayli düşüyor. Uygun ödeme koşulları ile banka kredisi olmadan taksitli alışveriş yapmak isteyenler için İş Bankası’nın bu yeni ürününün yüzlerce mağaza ve bayi ile anlaşması bulunuyor.

5000 TL’ye kadar olan alışverişleriniz için siz de NakitNet ile kredi kartsız taksitli alışveriş fırsatından yararlanabilirsiniz. Çok hızlı ve kolay bir şekilde kullanabileceğiniz İş Bankası’nın bu ürünü ile bilgisayar, elektronik eşya, beyaz eşya, cep telefonu ya da mobilya gibi tüm harcamalarınız için taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Artık yeni çıkan bir telefonu almak için kredi kartınızın limitini sonuna kadar doldurmanıza ya da ihtiyaç kredisi için bankaya kadar yorulmanız gerekmiyor. Yapmanız gereken; alışveriş yapacağınız mağazaya gidip satın alacağınız ürüne karar verdikten sonra; NAKITNET (boşluk) 11 haneli TC kimlik numaranızı 4402’ye SMS atmanız yeterlidir. SMS ile İş Bankası’na iletilen başvurunuz uygun görüldüğü takdirde, 30 dakika ile 1 saat arasında cep telefonuna bir bilgilendirme mesajı gelir. Alışveriş yapmak için mağazaya gittiğinizde kimliğiniz yanınızda olmalı. Ayrıca NakitNet ürününden yararlanabilmeniz için aktif bir kredi kartınızın olması gerekiyor. Mağazaya gittiğinizde kredi kartınızdan 1 sefere mahsus 0,1 TL tutarında bir işlem yapılır.

Başvurunuzun onaylanmasının ardından satın almak istediğiniz ürün için ihtiyacınız olan tutar mağazanın hesabına aktarılır ve 36 aya varan vade seçeneği ile alışverişleriniz taksitlendirilir. Taksitli alışverişin en hızlı ve kolay yolu NakitNet ile yapacağınız alışverişin taksitlerini, İş Bankası’na yatırabilirsiniz. Ödemelerinizi İş Bankası ATM’lerinden, internet bankacılığı kanalları ya da İş Bankası telefon bankacılığı aracılığıyla yapabilirsiniz. Kredi tahsis ücreti olmayan, bankaya kadar gitmeyeceğiniz, taksitli ve kolay alışveriş için siz de NakitNet hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bu uygulamanın hangi mağazalarda geçerli olduğunu öğrenmek için şu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Kategori: İş Bankası
Yazar: Tarih: 14 Kasım 2016 - 11:47:31

Benzer Konular

Yukarı Çık