Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

N KOLAY KART BAŞVURUSU

Çoğu kişi kredi kartlarını yüksek limitlerine kendini  kaptırmamak  için, kendilerine bazı çözümler bulmaya çalışırlar. En çok tercih ettikleri kartlar bankamatik kartlarıdır. Ama size bankamatik kartından daha avantajlı bir karttan bahsetmek istiyorum. N Kolay kart:  N Kolay kart, Aktif Bankın çıkarttığı bir karttır. Oturduğunuz yerden, kredi başvurusunda bulunup, paranızı ya kartınıza yada adresinize gönderen bir sistemi olup, böylelikle bankaların imzalattıkları kağıtlardan ve birçok prosedürlerden kurtulmuş olacaksınız. 2000 TL den 20.000 TL ye kadar 36 ay vade ile kredi çekebilirsiniz. Kredi notunuzun düşük olması da pek önemli değil. Kredi taksitlerinizi, internetten, PTT şubelerinden veya PTT matiklerden, Vakıf Bank ATM sinden kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Kullanacağınız kartınıza hiçbir şekilde para ödemezsiniz. Yani yıllık kart ücreti olmayan bir karttır. Türkiye deki tüm ATMlerden para yatırma, para çekme gibi işlemlerinizi yapabilirsiniz. Kartınızın kişisel sayfasını oluşturarak, tüm ödemelerinizi, harcamalarınızı görebilirsiniz. Yani şubesi olmayan bir karttan bahsediyorum.

N Kolay Kart Başvurusu

N Kolay Kart Başvurusu

Kartınıza para yükleyerek, kredi kartının geçtiği tüm alışveriş merkezlerinde kullanabilirsiniz. Yani bankamatik kartı olarak da kullanabileceğiniz bir kart. İnternetteki kişisel sayfanızdan havale, eft gibi işlemlerinizi yapabilirsiniz. N kolay kart sahibi olmak isterseniz, www.nkolaykredi.com dan, TC kimlik numaranızı, e-posta adresinizi ve cep telefonunuzu yazarak başvurabilirsiniz.

N Kolay Kart Başvuru Sonucunu Sorgulama

Cep telefonunuza anında bir şifre gelecektir, bu şifreyi ekranda bulunan kutuya girerek, başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. 5 iş günü içinde kartınız sistemde verdiğiniz adresinize iletilecektir. Kartınızı aldıktan sonra müşteri hizmetlerini arayarak kartınızı aktif hale getirebilirsiniz. Şifrenizi de belirledikten sonra kartınızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Kartınız sayesinde, Aktif Bank müşterisi olduğunuz için, N kolay kredi sisteminden daha kolay kredi başvurusu onaylanabilir. Onaylanan kredinizi anında kartınıza geçmesini talep edebilirsiniz. N kolay kart başvurusunu yapmak bu kadar kolay.

N kolay kart başvurusu hakkında  daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz yada merak ettiğiniz sorularınızın cevabını 0850 724 30 50 numaralı Aktif Bank çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Kategori: Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 7 Mayıs 2016 - 12:43:07

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. Ender kurucan dedi ki:

    Ne zaman teslim edilir

  2. Ender dedi ki:

    1 eylulde kart basvurusunda bulundum onaylandi kuryeye verilecek denildi fakat kart adresime teslim edilmedi 20 gun gecti

Yukarı Çık