Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

N KOLAY GÜNDE 7 LİRAYA 5000 TL KREDİ

N Kolay, Aktif bankasının sunmuş olduğu şubesiz internet bankacılığıdır. Yani tüm bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden yapabileceğiniz bir sistem. Hemde bu işlemlerinizi yaparken hiçbir şekilde para ödemiyorsunuz. Oturduğunuz yerden de kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Yani diğer bankaların şubelerine gidip kredi başvurusunda bulunduğunuzda hem zaman kaybınız hemde belirli bir bekleme süresi olmaktadır. Ama Aktif Bankın bankacılık sisteminde böyle bir zaman kaybı yaşamazsınız.  2000 TL den 30.000 TL ye kadar. Ama kredinizin onaylanması için Aktif Bank müşterisi olmanız gerekmektedir. Bunun için N Kolay kart başvurusunda bulunabilirsiniz.

En Kolay Kredi N KOLAY KREDİ

N kolay başvurmak için www.nkolaykredi.com dan, TC kimlik numarasınız, adınızı, soyadınızı, e-postanızı ve telefon numaranızı yazarak başvurabilirsiniz. Kartınız 5 iş günü içinde adresine teslim edilmektedir. Kartınızı aldıktan sonra müşteri hizmetlerini arayarak aktif ettirebilirsiniz. Böylelikle Aktif Bank müşterisi olmaktasınız. Müşterisi olduktan sonra, N Kolay WEB sitesinden istediğiniz miktarı ve vadeyi yazarak, ödeyeceğiniz miktarı da öğrenerek,  kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

N kolay Kredi

N kolay Kredi: Günde 7 liraya kredi

Günlük 7 liraya 5000 TL kredi kampanyasından da yararlanabilirsiniz. Onay anında cep telefonunuza iletilmektedir. Onaylanan kredinizi anında N Kolay kartınıza yüklenmesini isteyebilir, böylelikle anında kullanabilirsiniz. Kredi notunuzun da düşük olması pek önemli değil. Yani düşük kredi notunuz yüzünden bankalardan kredi çekemiyorsanız, N Kolay krediye başvurabilirsiniz. Sadece kredi başvurusunda değil, aldığınız kartınız sayesinde bir çok eft, havale gibi işlemlerinizi, fatura ödeme işlemlerinizi yapabilir ve hiçbir şekilde komisyon ödemezsiniz. Bu kredileriniz içinde geçerli. Masraf ödemeden, şubeye gitmeden bu bankacılık sistemi sayesinde, oturduğunuz yerden tüm işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Kartınıza yapmak istediğiniz yüklemeleri, yada kredi ödemelerinizi de, PTT ve PTTMATİK lerden, Vakıf Bank ATMlerinden de yapabilirsiniz. Kartınıza yükleme yaptıktan sonra, kredi kartının geçtiği her yerde kullanabilir yada kredi borcunuzu kişisel sayfanızdan ödeyebilirsiniz.

N KOLAY KART BAŞVURUSU

N Kolay kart ile ilgili veya çekmek istediğiniz kredilerle ilgili merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını 850 724 30 50 numaralı Aktif Bank çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Kategori: A&T Bank, Abank
Yazar: Tarih: 4 Mayıs 2016 - 12:56:33

Benzer Konular

Yukarı Çık