Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Moneycard Kredi Kartı Özellikleri

Moneycard ile birlikte birçok anlaşmalı noktadan market alışverişlerinde puan kazanabilirsiniz. Bu puanlarınızı da istediğiniz gibi harcayabilir ve ödemelerinizi gününde yaptığınız zaman ek limitler ve puanlar kazanabilirsiniz. Moneycard ile birlikte bonus özelliğine sahip olan kredi kartlarından birisini olabilir ve diğer işlemlerde yer alan bütün limitleri de değerlendirebilirsiniz.

Moneycard Anlaşmalı Bankalar

Bonus kart olması bakımından önemli bir kredi kartı olan Moneycard ile birlikte birçok anlaşmalı noktada ödemelerinizi yapabilir ve işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemlerde yer alan bütün hesap aktiviteleri de ay sonunda gerekli açıklamalar ile birlikte sizlere verilmektedir. Moneycard kredi kartları ile birlikte işlemlerinizin her birisini anında gerçekleştirebilir ve internet üzerinden de online olarak alışveriş yapabilirsiniz.

Moneycard kredi kartları ve diğer kredi kartları sayesinde limitlerinizi en iyi şekilde kullanma şansı da sizin olmaktadır. Moneycard kredi kartlarının en önemli özellikleri arasında taksit erteletme ve taksit atlatma gibi seçeneklerinin yer almasıdır. Moneycard kredi kartları ve diğer kredi kartları işlemleri bu sayede en iyi şekilde kullanılmaktadır.

Kategori: Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 23 Ocak 2016 - 10:07:08

Benzer Konular

Yukarı Çık