Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Money Club Puan Öğrenme Sorgulama

Money Club kart ile birlikte Migros noktalarında ve çeşitli alanlarda puan kazanabilirsiniz. Bu kampanyalar sayesinde en özel avantajları kullanabilir ve uygun fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Puan öğrenmek için de Migros kasalarına gidebilir veya SMS ile Money yazıp 3567’ye mesaj atabilirsiniz. Money Club kampanyaların birbirinden farklıdır. Örneğin bu kampanyalardan birisi şudur: 10-23 Aralık 2015 tarihlerinde Migros, Tansaş ve Sanal Market ten kayıtlı Money Club özellikli kartlar veya Money Bonus ile tek seferde 30 TL ve üzeri taze balık alışverişine 10 Money hediye olarak verilmektedir. Kazanılan Moneyler 2 gün içinde karta yüklenecek ve 31 Aralık 2015 e kadar kullanılabilecektir. Bu kampanyadan en fazla 2 kere yararlanmak mümkündür.

Money kullanılarak yapılan ödemelerde, Money tutarı kampanya harcama miktarına dahil edilmemektedir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlardan ve aynı fişte 15 adet ve üzeri ürün alımlarından Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil edilmez. Bu sayede kampanyalara katılmak için, MONEY yazıp, 5818 e SMS gönderilmesi ya da kasiyere kampanya kayıt talebinin iletilmesi gerekmektedir. Migros Mobil uygulaması ile de kayıt yapılabilir. SMS ücretlendirmeleri de operatör üzerinden yapılmaktadır. Ödemeler bu sayede hızlı bir şekilde yapılır ve kullanımı söz konusudur.

Money Club Pro Kart Puan Sorgulama

Kampanyalar bununla da sınırlı değildir. 11-31 Aralık 2015 tarihleri arasında İstanbul’da bulunan Migros, 5M Migros, Migrosjet, Macrocenter mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Bonus ile tek seferde 30 TL ve üzerinde alışverişlerde, 2. Kasa fişine Sea Life Akvaryum biletlerinde %50 indirim sağlayan şifreler verilmektedir. Şifreler 15 Ocak 2016’ya kadar kullanılabilmektedir. Bu kampanyadan ve şifreden faydalanmak için 2. Kasa fişi ile birlikte Sea Life gişesinden bilet almak gerekmektedir. Öte yandan kampanya kapsamında yapılması gereken alışverişlerde kasa işlemine Money Bonus ile başlanması ve ödemenin de Money Bonus ile yapılması gerekmektedir. Alkol, sigara, operatör TL yükleme, elektrikli-elektronik ürünler, yılbaşı sepetleri bu kampanyaya dahil edilmemektedir. Ayrıca her müşteri kampanya kapsamında en fazla 4 şifre kazanma hakkına sahip olmaktadır.

Money Club Kart Nasıl Alınır?

Money club kartı alabilmek için internetten ya da banka şubelerinden başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Kredi kartı almak için, kredi notunuzun yeterince yüksekse, kredi kartınız kısa sürede verdiğiniz adrese gelecektir. Kart elinize ulaştıktan sonra, zarfın içerisinde yazan adımları gerçekleştirerek, kredi kartınızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Money club kart puanı sorgulama işlemlerinizi ise, kartın resmi sisteminden yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra, yapacağınız alış verişleri sonrasında verilen fişlerde ya da sliplerde ne kadar puanınız olduğu yazmaktadır. Fakat yakın dönem içerisinde herhangi bir işlem yapmadıysanız ve biriken puanlarınıza göre alış veriş yapmayı düşünüyorsanız, Money club resmi internet sayfasını ziyaret etmelisiniz. Burada Money kart kart numarası ve kimlik bilginiz ile sisteme giriş yapıyorsunuz. Sistem sizi puan sorgulama işlemlerine doğrudan yönlendirecektir. İnternet üzerinden bu tarz işlemler yapmak sizi zorluyorsa ya da internete girebileceğiniz bir ortamda değilseniz, bankamatiklerden de sorgulama gerçekleştirebilirsiniz.

Kategori: Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 22 Aralık 2015 - 12:01:44

Benzer Konular

Yukarı Çık