Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Mobil Uygulama İle Ziraat Bankası Sıra Numarası Alma

Banka şubelerine gitmek olunca hepimizin biraz morali bozulur değil mi sıra bekleyeceğimiz için hele ki birde yoğun olarak çalışan bir şubeye gittiysek önümüzde bekleyen 50 kişiyi görmek hepimizin başına gelmiş bir olaydır. Sıramatiğe gideriz numaraya basarız elimizdeki kağıda bakıp hemen sıranın hangi numarada olduğuna bakarız sıramıza daha çok varsa o zaman geçmek bilmez artık. O bankanın müşterisi olsanız bile önceliğiniz olamaz ne yazık ki.

Bankaların teknolojiye ayak uydurmaları ile mobil bankacılığı kullanma yaygınlaştı. Ancak her işlem mobil bankacılık üzerinden yapılamıyor örneğin imza gerektiren bir işlem için şubeye gitmek gerekiyor ve Maalesef  o sıraya girmeniz gerekiyor. Bunun içinde akılcı bir çözüm bulan Ziraat Bankası Mobil bankacılığa bir yenilik daha getirmiş ve siz şubeye gitmeden sıra numaranızı alabiliyorsunuz. Şube randevusunu istediğiniz gün ve saate alabiliyorsunuz hatta şubeye giderken bile yoldayken randevunuzu alabiliyorsunuz.

Hepimiz biliyoruz ki Ziraat Bankası devlet ödemelerinin yapıldığı bir banka hemde sınav ödemelerinin bile ödendiği bir banka olunca yoğunluğu hepimiz az çok tahmin ederiz. Sıra numarası almak için mobil bankacılığının sol bölümünde randevu al girişine basarak T.C kimlik numaranızı yazarak alabiliyorsunuz üstelik bulunduğunuz yerde şubenin nerede olduğunu bilmiyorsanız size en yakın şubeyi haritada göstererek seçmenizi sağlıyor. Artık sıra numarası almak bu kadar kolay.

Kategori: Ziraat Bank
Yazar: Tarih: 20 Mart 2016 - 9:00:54

Benzer Konular

Yukarı Çık