Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Mil Kazandıran Kredi Kartları

Sık tatil yapan, seyahatlerini uçakla gerçekleştirmeyi tercih eden vatandaşlar için harcarken mil kazandıran ve bu milleri uçak bileti alırken kullanabilecekleri puana dönüştüren avantajlı kredi kartlarını artık hemen her bankanın kredi kartları arasında bulmak mümkün. 1 Mil=1 TL olarak kazandığınız puanlarınızı uçuşlarınızda indirimli seyahat etmek için kullanabileceğiniz mil kazandıran kredi kartlarının en büyük avantajı, ekstra hiç bir şey yapmanıza gerek kalmadan, sadece harcama yaparak mil kazanabiliyor olmanız. Gelin isterseniz yurt içi ve yurt dışı uçuşlar için bilet alımlarında kullanabileceğiniz, en avantajlı mil kazandıran kredi kartları hangileri bir bakalım…

Garanti Bankası 

Miles&Smiles kredi kartı ile artık seyahat etmek de alışveriş yapmak da kazandırıyor. Bazı sektörlerde daha yüksek ve bazı sektörlerde daha düşük olmak üzere yapacağınız tüm alışverişlerde mil kazandıran kredi kartı Garanti’de… American Express özellikli kartınızda %15, Platinum kartlarda ise %25 daha fazla mil kazanma şansı Miles&Smiles müşterilerine sunuluyor. Ayrıca Miles&Smiles American Express ile Garanti POS’undan yapacağınız tüm restoran alışverişlerinizde %50 ekstra restoran mili kazanabilirsiniz.

HSBC Premier Miles 

Yurt içinde yapacağınız alışverişlerde %0,5 oranında ve yurt dışında yapacağınız alışverişlerde %1 yani tam 2 kat mil kazandıran kredi kartı HSBC’de. Biriktirdiğiniz millerinizi yılın her dönemi, dilediğiniz an tüm seyahatlerinizde kullanabilirsiniz. Otellerde, sehayatlerinizde ve uçak biletlerinde %33’e varan indirimler de yine HSBC Premier Miles kullanılan müşterilere özel fırsatlar arasında. Yurt dışında her zaman 2 kat fazla mil kazandıran bu kart için başvurularınızı ING şubelerinden, internet şubesinden ya da SMS ile yapabilirsiniz.

Akbank Wings 

Seyahat ve uçuş harcamalarınız için kullanabileceğiniz mil biriktiren kredi kartı Akbank Wings, birçok avantajı da beraberinde getiriyor. “Alışverişlerinizden Mil puanı kazanın, Mil puanlarınız ile dünyayı dolaşın” sloganı ile Akbank kredi kartları arasında yerini alan Wings kart ile yapacağınız tüm alışverişlerde Mil kazanırsınız. Ayrıca Akbank Wings kartınız ile yapacağınız chip-para’ları otomatik olarak mil puana çevirebilir, biriktirdiğiniz mil puanlarınızı da katlayabilirsiniz.

Adios Kart 

En avantajlı mil kazandıran kredi kartları arasında yer alan Adios Kart, bedavaya seyahat etmek isteyenlerin kartı. Yurt içi ve Avrupa’ya yapacağınız uçuşlarda kullanabileceğiniz mil puanları kazanmak için Adios Kart’ınızla alışveriş yapmanız yeterli.

MaxiMiles

Yurtiçi ve yurtdışı alışverişlerinizde mil kazandıran Maximiles kredi kartı, size dünyanın kapılarını açacak bir kredi kartı. Bu kart ile yapacağınız alışverişlerde mil kazanmak da, kazandığınız milleri uçak bileti ve seyahat harcamalarınız için kullanmak da çok kolay. Sık seyahat eden biriyseniz, hem otel rezervasyonlarında hem de uçuşlarınızda Maximiles mil kazandıran kredi kartı ile kazandığınız milleri kullanabilirsiniz. Bu kart ile ayrıca Atatürk Havalimanı otoparkında yapacağınız ödemelerde de %50 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

TEB Bonus Card Mil Programı 

Yapacağınız tüm harcamalar TEB Bonus Card mil programı ile uçuş miline dönüşüyor. Kartınızda birikmiş mil olmasa bile, avans mil kullanarak bedava uçabileceğiniz bu kredi kartı ile 1 TL bonusunuz 1 Mil’e eşittir. Başvurularınızı TEB şubelerinden ya da bankanın internet adresinden TEBBonus/ TEB Mil Programı adımlarını takip ederek yapabilirsiniz. Bedava uçak bileti veren kredi kartları hakkında detaylı bilgi için şu yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Kategori: Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 19 Kasım 2016 - 3:50:32

Benzer Konular

Yukarı Çık