Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Mesajla Kredi Başvurusu TEB

TEB Bankası Mesajla (SMS  ile ) Kredi  başvurusu nedir nasıl yapılır? Kredi başvuru takip işlemleri ve diğer konularda detaylı bilgiler: Çoğu banka değişik cazip kampanyalar sunarak müşteri portföyünü geliştirme peşindedir. Kredi veya kredi kartları  kullanıcılarını artırmak için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Bizde en ufak bir ihtiyacımız için bankalardan kredi kullanırız. Bizim için avantajları çok önemli. Çünkü bizi anlayan ve bize cazip ödemeler sunabilen bankalar önceliğimiz olur. Kredi almak güzeldir ama ödemek  bizi zorlayabilir. Hatta gelişen teknoloji sayesinde kredi başvurularımızı bankalara gitmeden artık yapabiliyoruz. Çünkü banka bizim kişisel bilgilerimiz sayesinde kredi notumuza bakıp ona göre onaylayabiliyor. Anında iletişim bilgilerinize onaylandığına veya onaylanmadığına dair mesajımız geliyor.

teb pratik

teb pratik

Özellikle şu sıralar TEB Bankası’nın kredilerinde inanılmaz kampanyalar var. Aylık 89TL ye 2500 TL çekebilme kampanyası. 36 ay vade ile bu kredi seçeneğinden yararlanabiliyorsunuz. Bu kredide aylık %1.17 faiz oranı uyguluyor.

TEB Bankası Cep Mobil Uygulaması

Eğer daha fazla miktar da ihtiyacınız var ise değişik seçenekleri de mevcut. Tabi ki sadece ihtiyaç kredilerinde değil, ev, araba kredi seçeneklerinde de uygun faiz oranları uygulamakta. Müşterisi olduğunuz Teb Bankası cep mobil uygulamasını da akıllı cep telefonunuza indirebilir. Birçok işlemlerinizi de bu uygulama sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Hesaplarınızın detaylı ayrıntılarını, havalelerinizi, kredi başvurularınızı, kredi kartı başvurularınızı, başvurduğunuz kredi veya kredi kartlarının kargo takiplerini, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden yapabilirsiniz. Özellikle kredi başvurularınızı bir mesajla dahi yapabilirsiniz.

TEB Bankası 466 SMS ile Kredi Başvurusu

TC kimlik numaranızı yazarak, 4466 ya göndermeniz yeterli. Kredi başvuru sonucunuz anında size mesaj olarak iletilecektir. Size de sadece en yakın TEB Bankası’na gidip kredinizi almak kalacak. En azından başvuru prosedürleriyle uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Bankaya gidip sıra beklemek gibi bir  zaman kaybınız olmayacak. Yada internet sitesinden de yapabilirsiniz. TEB Bankası online girip, adınız, soyadınız, TC kimlik numaranızı yazarak başvuruda bulunabilirsiniz. Yine saniyeler içinde kredi başvurunuzun sonucu size iletilecektir. Her konuda daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak isterseniz de 0850 200 0 666 numaralı müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz. Size her zaman daha kolay olanaklar la ve en hızlı sonuçlar verebilen bankalar her daim en önce tercileriniz olmalı. Çünkü zamanımız ve paramız kıymetli.

Kategori: TEB Bankası Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 6 Nisan 2016 - 9:27:16

Benzer Konular

Yukarı Çık