Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Mercedes Haziran Ayı Kampanyası 2016

Dünyanın en büyük otomobil markalarından birisi olan Mercedes Benz, sizlere haziran ayı içerisinde de dopdolu kampanyalar sunuyor. Haziran ayına özel olarak verilen kampanyalar içerisinde Mercedes Bez avantajlarından yararlanabilir ve hayalinizdeki otomobilin sahibi olabilirsiniz. Haziran ayı kampanyaları içerisinde ilk olarak alacağınız araç ile ilgili ödeme planları yer alıyor. Bu ödeme planları sayesinde hayal ettiğiniz Mercedes’e kavuşma şansını artırabilirsiniz.

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler ile birlikte sizler de haziran ayı boyunca hayalinizdeki araca kavuşmak için size özel ve uygun finansal çözümleri sunmaktadır. Haziran ayı içerisinde Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Mercedes-Benz, Jeep, Dodge, Setra ve smart bayilerinde müşterilerinin ihtiyaçlarına göre sunduğu farklı finansal ürünlerden yararlanabilmek için hemen harekete geçebilirsiniz.

Mercedes Benz E

Mercedes Benz E

Mercedes Benz sahibi olmak istiyor ve sabit bir şekilde düzenli bir gelir sahibiyseniz bu kampanya tam size göre. Mercedez Benz’in bütün modellerinde Standart Ödeme Planı tam size göre hazırlanmıştır. e Bu kampanya içerisinde yer alan otomobillerden, seçtiğiniz vade boyunca aylık sabit geri ödemelerle birlikte istediğiniz Mercedes Benz aracına sahip olabilirsiniz. Mercedes Benz tarafından hazırlanan ve Standart Ödeme Planı olarak belirlenen bu kampanya haziran ayı boyunca bütün Mercedes showroomlarında sizlere sunulmaktadır.

Mercedes Kredi Hesaplama

Mercedes Benz Haziran ayı içerisinde sizlere bir başka ödeme planı daha sunmaktadır. Bunun adı da mevsimsel olarak değişen ödeme planıdır. Bir otomobil almak istiyorsanız ve aylık olarak geliriniz mevsimsel kurallara bağlı olarak değişiyorsa bu kampanya sizler için çok ideal olacak. Bu kampanya ile Mercedes, gelir durumunuza göre ödeme planlaması yapma fırsatını sizlere sunmaktadır. Sizin ve şirketiniz için özel ödeme koşulları ile gelirinizin arttığı dönemlerde daha fazla olan ödemelerinizi yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra gelirinizin diğer aylara oranla azaldığı dönemlerde daha az miktardaki ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Mercedes Benz şubelerinde aynı zamanda +3 Finansman Ödeme Planı ile de araç sahibi olabilirsiniz. Bu ödeme planları içerisinde aylık düşük ödemeler ve vade sonunda toplu bir ödeme ile otomobilinize sahip olma imkanı sizlere sunulmaktadır. Bütün bunlara ek olarak isterseniz de son ödeme tutarını standart kredi koşulları ile tekrar kredi yapılandırması yapabilirsiniz.

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 10 Haziran 2016 - 9:10:06

Benzer Konular

Yukarı Çık