Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Memurlar İçin Verilen Krediler

Bankaların aktif müşteri kitlesini arttırmak var olan müşteri memnuniyetini yükseltmek için çeşitli kampanyalar yapmaktadır. Bu kampanyalardan birisi de memurlar için verilen kredilerdir.

Eğer memursanız bu kampanya ve kredi imkânından yararlanabilirsiniz.

Memurlar için verilen krediler örnek olarak Vakıf bank kredilerini sunabiliriz. Vakıf bank minimum 1.000 TL maksimum 70.000 TL krediyi aylık yüzde 1,29 faizle birlikte36 ay vade imkânından yararlanarak ödeyebilirsiniz. Ak bank, Garanti bankası, Halk bank, Yapıkredi bankası, İş bankası, Ziraat bankası gibi diğer bankalar da memurlara kredi kampanyası yapmaktadır. Başvuru yapmak için belirlediğiniz bankanın en yakın şubesine giderek ilgili formu doldurmanız ve başvuru yapmanız yeterlidir. Kredi onay durumunuz en kısa zaman da tarafınıza iletilecektir. Kredinizi alarak ihtiyaçlarınızı rahatça karşılayabilirsiniz.

Memurlar için verilen krediler de kefil istenilmemektedir. Ayrıca bankaya gidecek vaktiniz yok ise bankanın yedi yirmi dört aktif hizmet veren müşteri hizmetlerini arayarak başvuru yapabilme şansınız var. Lafı uzatmayalım hemen kampanyalar son bulmadan geç kalmadan yakalın fırsattan yararlanın.

Kategori: Kredi Kullanma
Yazar: Tarih: 13 Kasım 2015 - 8:16:50
Etiketler:

Benzer Konular

Yukarı Çık