Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Memura Özel Faiz Oranlarıyla Kredi Veren Bankalar

Memurlar, bankalardan uygun faiz oranlarıyla kredi almayı en fazla hak eden meslek gruplarından birisidir. Sahip oldukları statü ve ekonomik durum gereği, bankalar ile mutlaka iş yapan memurların, bankalardan kredi alması için çeşitli kampanyaları takip ettikleri bilinmektedir. Bütün kamu personeline özel faiz oranlarıyla kredi veren bankalar, çok önemli ve sürekli müşteriler kazanabilmektedir. Memura özel faiz oranlarıyla kredi veren bankalar ise bu yazımızda sizler için hazırlandı;

Vakıfbank Kamu Çalışanlarına Özel Kredi

vakıfbank başvuru

vakıfbank başvuru

Tüm kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan memurlar ve kadrolu işçiler için kredi imkanı sunan Vakıfbank, Emekli Sandığı, SGK ve Bağ-Kur emeklilerine de özel indirimler içeren krediler vermektedir. Kredi limitleri, 1.000 ile 70 bin TL arasında değişen bu krediler, 3 ile 36 ay arasında değişen vadeler ile verilmektedir. Kredinin faiz oranları da aylık olarak 1,29 ve 1,35 arasında değişmektedir. Faiz maliyet tablosu da özel oranlar içermektedir. Faiz maliyet tablosu, kredi tutarı 70 bin olduğu zaman 36 aylık vadeler ile 1,29 olarak verilmektedir. Kredi tahsis ücreti de 350 bin TL olarak verilmektedir. Bazı Vakıfbank şubelerine ön koşul olarak kefil isteyebilir.

ING Bank Kamu Çalışanlarına Özel Kredi

ing bank

ing bank

ING Bank kamu çalışanlarına özel olarak kredi vermektedir. 50 bin TL’ye kadar verilen ING Bank kredilerinde çok uygun faizler uygulanmaktadır. Yalnızca kamu sektörü çalışanları bu fırsattan yararlanma şansına sahiptir. Kredi %1,44 faiz oranı verilmektedir. Üstelik kredinin en üst limiti 50.000 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Kredinin vade aralığı 3-36 ay olarak belirlenmiştir. Banka tarafından verilen bu kredinin kredi tahsis ücreti, kredi tutarının %0,5’i kadar alınmaktadır. Ayrıca bu krediye yalnızca nüfus cüzdanı ile başvuru yapılabilmektedir.

Denizbank Memurlara Özel Kredi Faiz Oranları

deniz bank

deniz bank

Memurlara özel olarak verilen kredilerin içerisinde Denizbank 55 bin TL’lik kredisi ile öne çıkmaktadır. 1,45’lik faiz oranları ile 55 bin TL’ye kadar kamu çalışanlarına kredi veren Denizbank, kefilsiz ve kredi tahsis ücreti olmadan bu krediden yararlanma şansı sunmaktadır. Sözleşme faizi dışında başka bir faiz uygulamayan Denizbank, her devlet kurumu çalışına bir teminat istemeden kredi verme şansına sahip olmaktadır. Denizbank kredisi ile siz de ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bu krediyi aldıktan sonra rahat bir nefes alabilirsiniz. Bu krediye internet şubesinden de başvuru yapabilirsiniz.

Kategori: Banka Kredileri, Kredi Kullanma
Yazar: Tarih: 14 Nisan 2016 - 12:47:16
Etiketler:

Benzer Konular

Yukarı Çık