Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Maxipuan Kazandıran Kampanyalar

Türkiye’nin en özel kredi kartı olan Maximum kart ile birlikte maxipuan kazanabilir ve ödemelerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Bu kampanyalara sayesinde puanlarınız hızlı bir şekilde biriktirmek ve ödemeleri hemen yapmak söz konusu olabilmektedir. Kampanyalar kapsamında yer alan ödemeler sayesinde gerekli indirimleri ve ödemeleri de kazanabilirsiniz. Maximum Kart ile Türkiye çapında sayısı 200.000’i aşan Maximum üye iş yerlerinde taksitli bir şekilde alışveriş yapabilir ve bu sayede ihtiyaçlarınızı ertelemeden eşit taksitler halinde kolayca geri ödeyebilirsiniz.

Üstelik alışverişlerinizden Maxipuan kazanıp, biriktirdiğiniz MaxiPuanlarla Maximum üye iş yerlerinde bedava alışveriş yapabilirsiniz. Türkiye’nin en önemli kredi kartlarından birisi olan Maximum Kart, yurtiçinde ve yurtdışında VISA / MasterCard amblemini taşıyan tüm noktalarda geçerlidir. Buna ek olarak yurtdışında yaptığınız alışverişlerden de MaxiPuan kazanabilirsiniz. Maximum Kart’ınızı yurt dışında kullandığınızda, alışverişleriniz hesap özetinize TL olarak yansıtılmaktadır.

Bu sayede yurtiçinde yapacağınız alışverişlerle birlikte rahatlıkla takip edebilirsiniz. Bu avantajların yanında nakit ihtiyaçlarınızda da Maximum Kart’ınız 7 gün ve 24 saat, her an sizin hizmetinize verilmektedir. İsterseniz de Maximum Kart’ınızla nakit avans çekebilir ya da nakit avans alarak nakit kullanımlarınızda geri ödemelerinizi 9 aya varan vadelerle ve eşit taksitler halinde kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

İş Bankası tarafından verilen Maximum Kart’ınız ile tüm Bankamatiklerden vadesiz hesabınıza ulaşabilirsiniz. Bu sayede Bankamatik Kartı’nızla yaptığınız para çekme, para yatırma ve daha birçok işlemi Maximum Kart’ınızla da yapabilirsiniz. Maximum Kart ile puan kazanabileceğiniz kampanyalar arasında Petrol Ofisi Kampanyası yer almaktadır.

Bu kampanya ile birlikte 75 TL ve üzeri 4. Alışverişleriniz sonucunda 30 TL Maximum Puan kazanabilirsiniz. Bu kart içerisinde aynı zamanda Total noktalarında da akaryakıt kampanyaları sayesinde Maxipuan kazanabilirsiniz. Bu puan ile birlikte gerekli olan bütün durumlarda ödemelerinizi hızlı bir şekilde yapma şansına sahip olabilir ve gerekli durumlarda avantajlarınızı kullanabilirsiniz. Ödemeler içerisinde yer alan noktalar sayesinde bütün hizmetleri hızlı bir şekilde kullanmak söz konusudur. Ayrıca BKM Express üzerinden Maximum Kart ile alışveriş yaparak 30 TL’ye yakın puan kazanabilirsiniz.

Kategori: Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 24 Aralık 2015 - 1:49:49

Benzer Konular

Yukarı Çık