Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Maximumkart Yılbaşı Kampanyaları

Maximumkart yılbaşı kart kampanyaları ile birlikte yeni yıla mutlu bir şekilde girebilir ve ödemelerinizi anında yapabilirsiniz. İşlemlerinizin gelişmiş olması ile birlikte bütün alanlarda bu kredi kartı kampanyalarını kullanmak mümkün olmaktadır. İş Bankası Maximumkart yılbaşı kampanyalarına sms başta olmak üzere çeşitli yöntemleri kullanarak katılabilirsiniz.

Yılbaşında Maximum Kart ile birlikte 55 TL’nin sahibi olabilirsiniz. ​16-31 Aralık 2013 tarihleri arasında Maximum Kartınızla tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 100 TL ve üzeri tutardaki 5. alışverişinize tam 55 TL MaxiPuan hediye olarak verilmektedir. Bununla birlikte Ziraat Maximum Kartları da kampanyaya dahil edilmez.

 

maximum kampanya

maximum kampanya

Diğer yandan kampanya, Maximum üye işyerlerinde 16-31 Aralık 2013 tarihleri arasında farklı günlerde yapılan peşin ya da taksitli 100 TL ve üzeri beşinci alışverişte kabul edilmektedir. Bunun için ve kampanya süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından “YILBASI” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir. 

Kampanyaya katılmayan kişilerin harcadıkları ücretlere bir hediye verilmez.

Kategori: İş Bankası, Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 13 Aralık 2015 - 4:51:53

Benzer Konular

Yukarı Çık