Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Maximum Kart Mayıs Kampanyaları 2016

Kredi kartı kullananlar bu kampanya yazılarını eminim ki canı gönülden takip etmekte ve beklemektedirler. Çünkü kredi kartı kullanımı artık o kadar yayıldı ki sakızı bile onunla alıcaz neredeyse. Kampanyası çok olan ve isimi çok bilindik kartları kullanmak herkesin en büyük tercihidir. İşte bu ismini çok duyuran kartlardan biride maximum.

Mayıs ayı kampanyaları o kadar çok ki takip etmek inanın çok zor. 30 Hazirana kadar yapacağınız 2500 TL ‘ lik alışverişlerinizde 2 adet cinemaximum bileti hediye veriliyor. Katılmak için sinema yazıp boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 4402’ye SMS göndermeniz yeterli böylece kampanyaya anında katılmış oluyorsunuz. Başka bir kampanyası da malum yaz aylarına gelmiş bulunuyoruz ve hepimiz tatil planları yapıyoruz bunun içinde tatil şirketlerinin kampanyalarını takip ediyoruz.

En çok ismi duyulan tatil şirketlerinden biri olan jolly tur’dan maximum kartınızla yapacağınız tatil alışverişiniz 2500 Tl ve üzeri peşin ya da taksitli ilk alışverişinize 100 TL maxi puan kazandırıyor. Hepimizin tatil planları yaptığı bu günlerde bu kampanyadan faydalanmamak olmaz değil mi…

Kategori: Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 13 Mayıs 2016 - 8:26:04

Benzer Konular

Yukarı Çık