Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Masrafsız Kredi Veren Bankalar

Günümüz şartlarında sıkıntılarımızdan kurtulabilmek için sığındığımız tek gemi bankalardır. Öyle ki; bankaların sunduğu kredi imkanları sayesinde insanlar sıkıntılarından kurtuluyorlar. Ancak, bankaların çoğu kredi verirken masraf adı altında tüketiciden para alıyorlar. Hal böyle olunca, tüketici masraf almayan bankalar ile çalışmayı tercih ediyor. Fakat, masrafsız kredi veren bankalar çok fazla olmadığından tüketicinin seçme çemberi hali ile daralıyor. Masrafsız kredi veren bankalar 2016 yılında da tüketicinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya devam ediyorlar. Hatta pek çok kampanya düzenleyen bu bankalar en iyi kredi seçeneklerini tüketiciye sunarak dikkatleri üzerlerine çekmeyi başarıyorlar.

Masrafsız İhtiyaç Kredisi

Masrafsız kredi almak masraf üzerine masraf kredi almaktan çok daha iyi olduğundan, tüketicilerine tercih sebebi oluyor. Öyle ki; masrafsız kredi veren bankalar her zaman tercih edilirken, masraf adı altında ödeme talep eden bankalar tüketici tarafından tercih edilmiyor. 2016 yılında yine masrafsız kredi veren bankalar mevcut olup, yaptıkları kampanyalar ile tüketicilere sesleniyorlar.

MASRAFSIZ KREDİ KAMPANYALARI

Akbank Masrafsız Düğün Kredisi

EnPara ile Oturduğunuz Yerden Masrafsız Kredi

Masrafsız ihtiyaç kredisi veren bankalar

 

Masrafsız kredi veren bankalar arasında Garanti Bankası, Vakıfbank ve Halk Bankası yer alıyor. Eğer hiçbir masraf ödemeden kredi almak istiyorsanız bu bankalara giderek kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Kategori: Kredi Kullanma
Yazar: Tarih: 26 Ekim 2015 - 11:47:22

Benzer Konular

Yukarı Çık