Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Limasol Bank İnternet Bankacılığı

Limasol Bank, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin en önemli bankalarından birisidir. Limasol Bank internet şubesi ile de herkese günün her anında hizmet sunabilmektedir. Limasol Bank güvenli internet bankacılığını sağlamak için, birbirinden özel güvenlik hizmetleri almaktadır. Bununla birlikte banka müşterilerine her zaman parolalarını ve şifrelerini banka çalışanları dahil hiç kimseyle paylaşmamalarını belirtmektedir. Bunun nedeni de oldukça basittir. Limasol Bank müşterilerinden hiçbir şekilde finansal hesap ve müşteri veya kredi kartı numarası gibi bilgiler talep etmemektedir. Bununla birlikte müşterilerin kişisel bilgileri de istenmemektedir.

Limasol Bank İnternet Bankacılığı Şifre Alma

Banka haricinde şifre, parola vb. gibi bilgi isteyen kişiler ile de irtibata geçilmemelidir. Bankalar genel olarak internet bankacılığını kullanan müşterilerinin verilerini kayıt altında tutmaktadır. Bu kayıt içerisinde herkesin belirli birtakım açık bilgileri kullanılır. Fakat hiçbir zaman banka, müşterilerini arayarak bu bilgilerin yeniden verilmesini istemez.

limasol bank internet şubesi girişi

limasol bank internet şubesi girişi

LİMASOL BANK İNTERNET ŞUBESİ

Limasol Bank, gelişen teknolojinin bütün hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. Bu hizmetler içerisinde internet bankacılığı üzerinden para gönderilmesi, eft yapılması gibi işlemler yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra Limasol Bank internet şubesi üzerinden kredi başvurusu da yapabilirsiniz. Limasol Bank internet şubesini dilediğiniz her yerde kullanabilmek için Limasol Bank, mobil şubesini cep telefonlarınıza indirebilirsiniz.

Limasol Bank Mobil Bankacılık

Cep telefonu içerisinde yer alan bilgilerinizin korunması için de şifrelerinizi düzenli bir şekilde değiştirmeniz gerekmektedir. Limasol Bank, her zaman müşterilerinin güvenilir bir şekilde işlem yapmasını istemektedir. Bundan dolayı, internet şubesinde kullanılacak olan şifrelerin belirli kombinasyonlar dahilinde yapılmasını istemektedir. Limasol Bank müşterisi olabilmek için KKTC vatandaşı veya TC vatandaşı olmak yeterlidir. Bu banka ile en özel faiz oranlarını ve vade imkanlarını sunan kredilerin sahibi olabilirsiniz.

  • Limasol Bank İhtiyaç Kredisi Başvurusu
  • Limasol Bank Konut Kredisi Başvurusu
  • Limasol Bank Taşıt Kredisi Başvurusu

Limasol Bank ile siz de taşıt kredisi, konut kredisi ve diğer ihtiyaç kredilerini internet bankacılığı üzerinden alabilirsiniz. Bankanın 36 ay vade ile 20 bin TL’ye kadar verilen kredileri, emekliler için de özel olarak hazırlanmıştır. Kıbrıs’ın her noktasında bulunan şubeleri sayesinde Limasol Bank, bölgenin en çok tercih edilen bankalarından birisi olmuştur. İnternet şubesine de belirlediğiniz şifrenin yanı sıra müşteri numarasıyla da giriş yapabilirsiniz. Böylece işlemlerinizi daha kolay bir şekilde yapmış olursunuz.

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 18 Nisan 2016 - 1:00:56

Benzer Konular

Yukarı Çık