Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Limasol Bank EFT Saatleri

Limasol bankası, adı pek yabancı gelmese de çok sık duyduğumuz bir banka değil, ancak geçmişi 1939’lara dayanıyor ve bir kooperatif bankası. Muhabir bankalarla çalışma gerçekleştiriyor yani şubesinin olmadığı yerde adına işlem yetkisi verdiği bankalar. Yavru vatan Kıbrıs’ın en eski finans kuruluşlarından. Limasol banka müşterileri için bir çok hizmeti sunuyor, bunların içinde eft ve havale  işlemleri de var.

limasol bank

limasol bank

Havale aynı bankanın farklı hesapları arasında yapılan para transferidir ve belli bir zamanı yoktur, bu işlemi yaptıktan yarım saat sonra diğer hesaba para geçmiş ve havale işleminiz gerçekleşmiş olur. Eft iki farklı banka arasında gerçekleşen para transferidir. Bu banka ve daha başka bankalar içinde eft gönderirken en çok dikkat etmemiz gereken şey eft gerçekleştireceğimiz saattir.

Limasol bankasında eft işlemi yaparken bu işlemin mesai saatleri içinde yapıldığına özen göstermeniz gerekmektedir, aksi takdir de eft işleminiz ertesi gün sabah karşı tarafın hesabına geçecektir. Özellikle de cuma günü eft işlemini yaparsanız araya hafta sonu gireceği için 2 gün bekleyip pazartesi sabah eft işleminiz gerçekleştirilmiş olacak.

Kategori: Diğer
Yazar: Tarih: 12 Nisan 2016 - 10:09:12

Benzer Konular

Yukarı Çık