Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Kuveyttürk Yılbaşı Kredisi Başvurusu

Kuveyttürk, Türkiye’nin en önemli katılım bankalarından birisi olma yönünde ilerleyerek çalışmalarına devam ediyor. Finansman desteği sayesinde her türlü nakit sorununuza uygun faiz ve vade seçenekleri ile çare bulan Kuveyttürk, Türkiye genelin şube sayısını da artırmaktadır. Bu sayede gerekli olan bütün alanlarda işlemlerinizi yapabilir ve Kuveyttürk ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Kuveyttürk yeni bir yıla girmeden masraflarınızın karşılanabilmesi için sizlere özel ürünler de sunuyor. Bu sayede gerekli olan nakit sorunlarınıza cevap bulabilirsiniz. Evlilik harcamaları, tatil planları, araç ve konut harcamaları için gerekli olan bütün masraflarınıza Kuveyttürk Finansman desteği ile çözüm bulabilirsiniz.

 

Kuveyttürk Yeni Yıl Finansman Desteği

Bununla birlikte Kuveyttürk internet ve telefon bankacılığı ile birlikte gerekli olan bütün masraflarınızı karşılayabilir ve aradığınız hizmetlere yardım alabilirsiniz. Bunun dışında Kuveyttürk internet sitesi üzerinden finansman desteğinizi hesaplayabilirsiniz. Kuveyttürk finansman desteğinden yararlanmanız durumunda İhtiyaç Kart gibi önemli bir hizmetten de yararlanabilirsiniz. Bu kart ile birlikte dilediğiniz her yerde alışveriş yapabilir ve masraflarınızı karşılayabilirsiniz.

Kuveyttürk finansmanı ile alacağınız İhtiyaç Kart bütün harcamalarınızda üye iş yerinden ayrı olarak her alışverişte sizlere taksit imkanı sağlamaktadır. Ayrıca tüm harcamalarınız kredi başvurusunda belirlemiş olduğunuz taksit sayısına göre vade farklı olacak şekilde taksitlendirilmektedir. Bu kart ile her yapılan alışveriş için yeni bir fatura getirme olma durumu söz konusu olmaz. Buna ek olarak ödeme planı oluşturma gibi bir durum söz konusu olmamaktadır.

 

kuveyttürk

kuveyttürk

Kuveyttürk İhtiyaç Kart Türkiye’nin her yerinden işlemleriniz tek hesap ekstresi üzerinden takip etme kolaylığı da sunmaktadır. Kuveyttürk ile İhtiyaç Kart’ı 2 ay boyunca kullanmanız durumunda diğer kartlara olan borçlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde ödeyebilir ve bu sayede önemli  bir sorundan kurtulmuş olursunuz. Üstelik bu kart ile ödemelerinizde indirim kazanabilir ve alışverişlerinizi kazanmış olduğunuz indirimli fiyat üzerinden taksitlendirebilirsiniz.

Kart sayesinde bütün alışverişlerinizi 6 aydan 34 aya kadar istediğiniz kadar taksit yaptırabilirsiniz. Ayrıca Kuveyttürk’ün bu hizmetinden yurt dışında da yararlanmanız mümkün olmaktadır. Siz de Kuveyttürk’e gelerek hem finansman desteğinden hem de İhtiyaç Kart ayrıcalıklarından yararlanın.

Kategori: Diğer, Kuveyt Türk Bankası
Yazar: Tarih: 25 Kasım 2015 - 7:20:38

Benzer Konular

Yukarı Çık