Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Kuveyttürk Kredi Kartı Borcu Kapatma Kredisi

Birikmiş borcu olan,  mobilya almak isteyen, düğün yapmak isteyen tüketicilerin, kredileri ayrı ayrı bankalarda dağılmış olan tüketicilerin derdine derman olan kredi: Kredi kartı borcu kapatma kredisi

Diğer bir adı da borç transfer kredisi olarak geçen kredinin en büyük özelliği Kuveyttürk’ün çektiğiniz kredi ile  sizin yerinize sizin ödemelerinizi yapması. Yani siz parayı elinize almadan borçlarınızı ödemiş oluyorsunuz.

kuveyttürk

kuveyttürk

Kuveytturk kredi kartı borcu kapatma kredisini kullanmak için öncelikle bir kuveytturk şubesine giderek kredi borcu kapatma kredisi başvurusunu yapmalısınız. Eğer kuveytturkten aldığınız kredi kartı varsa bunun borcunu da isterseniz müşteri temsilcinizle görüşüp kredinize ekletebilirsiniz.

Kısa bir süre içerisinde bankadan başvurunuzun kabul edildiğine dair bilgilendiriliyorsunuz. Bu bilgilendirmeden sonra gerekli olan evrakları (kimlik kartınız, ikamet belgeniz ya da ikametinizi belli eden adınıza bir fatura ve gelir durumunuzu gösteren belge) bankaya ulaştırarak kredinizin onaylanmasını bekliyorsunuz. Krediniz onaylandıktan sonra Kuveytturk diğer borçlarınızı kapatıyor ve siz sadece Kuveytturk e borçlu oluyorsunuz. Tabii daha düşük faiz oranıyla.

Kategori: Kuveyt Türk Bankası
Yazar: Tarih: 27 Ocak 2016 - 2:13:56

Benzer Konular

Yukarı Çık