Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

KUVEYT TÜRK Seyyah Kredi Kartı Başvurusu

Kutsal topraklara yapacak olduğunuz ziyaretlerinizde, yapacağınız harcamaları artık KUVEYT TÜRK seyyah kredi kartı ile çok daha kolay gerçekleştirebilirsiniz. Nakit para ve POS’tan alışveriş ihtiyacınızı aynı anda karşılayabilme olanağı sunmaktadır.

Kutsal topraklara, hac ve umre ziyareti yapmak isteyen aile büyüklerinizi ya da akrabalarınıza bu kart sayesinde kutsal görevini yerine getirmek için, her türlü kolaylığı sağlayan bu kart çok fazla avantajı da beraberinde getirmektedir.

KUVEYT TÜRK seyyah kredi kartınızın limiti dahilinde yurt içi ve yurt dışı harcamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Alışverişlerinizi 9 aya kadar taksitlendirme imkanına sahip olabilirsiniz. Suudi Arabistan’da herhangi bir ATM’den kart limitinizin %50’si tutarında nakit çekebilirsiniz. Nakit çekimlerinizden enflasyon farkı ve işlem ücreti alınmamaktadır.

SEYYAH KART

SEYYAH KART

KUVEYT TÜRK seyyah kredi kartı tamamen ücretsiz olup, bu karta sahip olmak için Kuveyt Türk şubelerine başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca KUVEYT TÜRK seyyah kredi kartı ile Kuveyt Türk anlaşmalı olunan hac ve umre organizasyon şirketleri ile vade farksız 6 taksit imkanı sunmaktadır. Bu şirketlerin tüm harcamalarında veya hizmetlerinde seyyah kredi kartını kullanabilirsiniz. Anlaşmalı işyerlerinin tam listesini Kuveyt türk internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Seyyah kredi kartının, diğer klasik bankaların vadesiz hesaplarına bağlı hesaplardan farkı, bakiye dışında ek limit sağlanmamasıdır. Yani kartına ek limit denilen para olmayıp, sadece kendi bakiyeniz ile sınırlıdır. Yine bu kart sadece Hac ve Umre vazifeleri sırasında kullanıldığı için de EFT, Havale işlemleri yapılamamaktadır.

Kategori: Kuveyt Türk Bankası
Yazar: Tarih: 25 Haziran 2016 - 10:38:45

Benzer Konular

Yukarı Çık