Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Kuveyt Türk Hesap Numarası Nerde Yazar

Banka kartları üzerinde birden fazla rakam ve bilgi yer akmaktadır.  Fakat bu bilgiler hangi ifadeleri temsil etmektedir ve ne anlama gelmektedir birçoğumuz bilmiyoruz.  Makalemizin yazılım amacı da bu, Kuveyt Türk hesap numarası nerede yazar ve kart üzerinde ki bilgileri tarafınıza aktarmak.

Kartın hemen ön yüzünü çevirdiğiniz de 16 haneli rakam dizisi göreceksiniz. Bu 16 haneli rakam hesap numaranızı içerisinde barındırmaktadır. Para transferi gerçekleştirme işlemlerinde karşı tarafa bu numarayı verebilirsiniz. Kartın yine ön yüzünde isim ve soy isim kısmının hemen altında da müşteri numaranız yazmaktadır.

Ayrıca Kuveyt Türk 444 0 123 numaralı telefon bankacılığını arayarak da hesap numaranızın nerede yazdığı hatta direk hesap numaranızı öğrenebilirsiniz. Hesap numarasını yanlış almamaya özen gösterin aksi takdirde size gelecek havale başka birine gidebilir ve mağduriyet yaşayabilirsiniz.

Kuveyt Türk hesap no nerede yazar ile alakalı yapacağımız bilgi aktarımı bu kadar ile sınırlıdır. Hesap numarasını aldıktan sonra nasıl para transferi yapabileceğinizi de diğer yazılarımızda anlatacağız.

Kategori: Kuveyt Türk Bankası
Yazar: Tarih: 8 Aralık 2015 - 8:31:42

Benzer Konular

Yukarı Çık