Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Kuveyt Türk Çalışma Saatleri ve Hafta Sonu Açık Şubeler – Kuveyt Türk Öğlen Açık Mı?

Türkiye’nin en önemli katılım bankalarından birisi olan Kuveyt Türk sizlere pek çok bankacılık hizmetini güler yüzlü personeli ile vermeye çalışıyor. Kuveyt Türk bankacılık hizmetlerinden yararlanmak için istediğiniz bir şubeye gidebilir ve kaliteli bankacılığın nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Kuveyt Türk çalışma saatleri içerisinde sizlere en iyi şekilde hizmet veriyor ve bu sayede Türkiye’nin en güçlü bankalarından birisi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Bankacılığa her geçen gün daha da yeni bakış açılarıyla yaklaşan ve bu sayede yeni ürünleri ile birlikte diğer bankalar ile kafa kafaya rekabet edebilen Kuveyt Türk sizlerin her zaman yanında olmaktadır. Kuveyt Türk mesai saatleri içerisinde verdiği hizmetler ile birlikte bankacılığın çok ciddi bir iş olduğunu gösteriyor. Bunun yanı sıra Kuveyt Türk sayesinde Türkiye’nin binlerce noktasında bankacılık işlemlerinizi hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.

Kuveyt Türk mesai saatleri içerisinde sizlere elinden gelenin en iyisini yapmaktadır. Kapılarını hafta içinde müşterilerine 08.30’da açan Kuveyt Türk bu sayede mesai maratonuna başlamaktadır. Diğer yandan 12.30’a kadar çalışmaya devam eden Kuveyt Türk sizlere daha iyi bir şekilde hizmet verebilmek için personel sayısını da her geçen gün yükseltmektedir. Kuveyt Türk diğer yandan öğlen açık değildir. 12.30 ile 13.30 arasında öğle tatilinde olan Kuveyt Türk personeli 13.30’da mesaiye yeniden başladıktan sonra 17.00’ye kadar çalışmalarına devam etmektedir. Bu mesai bitiminden sonra Kuveyt Türk şubeleri kapılarını kapatmaktadır.

kuveyttürk

kuveyttürk

Kuveyt Türk şubelerinin kapılarının kapanması bankacılık hizmetlerinin bittiği anlamına gelmiyor. Günün her anında sizler için çalışan Kuveyt Türk internet bankacılığı, mobil bankacılık ve telefon bankacılığı ile aradığınız her şeyi sizlere sağlıyor. Bankacılık hizmetlerinde önemli olan hız ve güvenilirlik de Kuveyt Türk ile aralıksız olarak devam ediyor. Kuveyt Türk sizlerin bankacılık hizmetlerinin aksamaması için yepyeni teknolojik ürünler ve alt yapısı ile güvenilir bir şekilde hizmet almanızı sağlıyor. Kuveyt Türk ile birlikte her zaman para yatırma, para gönderme ve diğer bütün bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Hafta sonlarında kapalı olan Kuveyt Türk şubeleri, Türkiye’nin binlerce noktasında şubelerini bulundurmaktadır.

Kategori: Kuveyt Türk Bankası
Yazar: Tarih: 21 Temmuz 2016 - 12:40:07

Benzer Konular

Yukarı Çık