Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Kuveyt Türk Altın Fiyatları

Türkiye’nin en önemli katılım bankalarından birisi olan Kuveyt Türk sizlere altın birikimlerinizi çok daha nitelikli bir şekilde değerlendirmeniz için altın hesabı sunuyor.

Kuveyt Türk Altın hesabı sayesinde yastık altında duran altınlarınızı kullanabilir ve geleceğe güvenli bir şekilde yatırım yaparak bakabilirsiniz. Yıllardır plan aşamasında duran para biriktirme hayallerinizi altın hesabı sayesinde gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Kuveyt Türk’te vadesiz olarak açılan, birikimlerin altın olarak değerlendirilmesini sağlayan hesap türü olan Kuveyt Türk altın hesabı ile çok kısa bir sürede altınlarınızın değerini artırabilirsiniz. Bununla birlikte Kuveyt Türk Altın hesapları ile TL ve USD karşılığında altın alım-satım işlemleri yapılabilmektedir.

Üstelik Kuveyt Türk, altınlarınızı taşıma riski ve düşük ayar kaygısı olmadan değerlendirmeye alabilmektedir. Böylece Kuveyt Türk altın hesabı ile  1 TL ile kaybınız olmadan altınlarınızı döviz alıp satar gibi değerlendirebilirsiniz. Altın hesaplarını açmak için en yakın Kuveyt Türk şubelerine gelebilir ve altın hesaplarınızın sahibi olabilirsiniz. Ayrıca başka Kuveyt Türk altın hesaplarına da havale yapabilirsiniz.

Kategori: Kuveyt Türk Bankası
Yazar: Tarih: 20 Nisan 2016 - 8:00:53

Benzer Konular

Yukarı Çık