Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Kuveyt Kürk Mobil Şube Yükle

Türkiye’nin önde gelen bankalarından olan Kuveyt Türk müşterilerinin işlemlerini daha kolay ve hızlı bir şekilde yapabilmeleri için mobil şube sistemini geliştirmiştir. Tamamen ücretsiz olan bankacılık işlemleri için Kuveyt Türk mobil şube uygulamasını cep telefonlarınıza veya tablet cihazlarınıza yüklemeniz yeterlidir.

Kuveyt Türk mobil şubeyi yükleyerek para transferlerinden fatura ödemeye, kıymetli maden ve döviz işlemlerinden hisse alış-satış işlemlerine kadar birçok bankacılık işlemleriniz için mobil şubeyi kullanabilirsiniz. Henüz Kuveyt Türk müşterisi değilseniz mobil şubeyi indirdikten sonra Müşteri Ol seçeneğini tıklayarak hesap başvurusu yapabilirsiniz.

kuveyttürk mobil şube

kuveyttürk mobil şube

Kuveyttürk Mobil Şube İndir

Kuveyt Türk mobil şube ile İOS 7.0 ve üstü bir İphone, Android 4.0 üzeri bir telefon veya Windows phone sahibi, internet bankacılığı şifresi olan bireysel ve kurumsal müşteriler mobil şube uygulamasını kullanabilirler. Mobil şubeyi kullanabilmek için 2848’e MOBIL yazarak göndermeniz gerekmektedir. Daha sonra gelen SMS linkten uygulamayı hemen indirebilirsiniz. Dilerseniz Kuveyt türk internet sitesi veya internet şubesinden de rahatça mobil şubeyi yükleyebilirsiniz. Kuveyt Türk mobil uygulamasını Android bir cihaz kullanıcı iseniz Google play’ dan kolaylıkla yükleyebilirsiniz.

Kuveyttürk Mobil Şube Şifre – Giriş

Mobil şubeyi telefonunuza yüklediğinizde cep telefonunuza gelen SMS ile bir defaya mahsus olmak üzere bir doğrulama kodu gelmektedir. Daha sonraki girişleriniz için yalnızca belirlediğiniz PİN girişi ile yapabilirsiniz. İşlemleriniz güvenle yapılabilir ev güvenlik ile ilgili detaylı bilgi alma için mobil onay alt yapısı kullanılmaktadır. Hesap listeleme, hesap detay görüntüleme, havale ve EFT gibi bir çok bankacılık işlemlerinizi kolayca yapabilmenin keyfini çıkarın.

Kategori: Kuveyt Türk Bankası
Yazar: Tarih: 25 Şubat 2016 - 7:13:16

Benzer Konular

Yukarı Çık