Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Krediver Kredi Başvurusu

Ülkemizde 1989 yılından bu yana kurumsal bankacılık sektöründe faaliyet gösteren Krediver, 2007 yılının son aylarında bireysel bankacılık sektöründe hizmetlerine başlamıştır. Şuanda sektöründe oldukça tanınan bir isim olan ve tüketicinin her türlü ihtiyacına anında cevap verebilen krediver, müşterilerinin hayallerini gerçekleştirmek için 7/24 çalışıyor.

Nakite sıkışan müşterilerini kredi imkanından yararlandırarak ihtiyaçlarını gidermelerini sağlayan krediver kredi başvurusu yaparak sizde sıkıntılarınızdan kurtulabilirsiniz.

krediver

krediver

Krediver kredi başvurusu için 18 yaşını doldurmuş olmak, TC vatandaşı olmak ve belgeleyebileceği bir gelire sahip olmak yeterli olacaktır. Bu şartları taşıyan herkes krediver kredi başvurusu yapabilir.  Krediver kredi başvurusu için 0212 371 31 11 numaralı Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz. Bu anlamda müşteri hizmetleri sizlere yardımcı olacaktır. Eğer İstanbul’da ikamet ediyorsanız krediver internet sitesi üzerinden Şubelerimiz bölümünden kendinize en yakın şubeyi seçerek bizaat şubeden başvuru yapabilirler.

Üstelik krediver aracılığı ile aldığınız kredinizde gecikme olursa gecikmeli kredileriniz için 0212 371 31 88 numaralı telefon numarasından yardım alabilirsiniz.

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 30 Kasım 2015 - 6:11:17

Benzer Konular

Yukarı Çık