Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Kredim Akbank’ta 3 Ay Ertelemeli Kredi

Yeni yıla özel olarak sunulan Akbank kredisi içerisinde ayda sadece 366 lira taksitle 10 bin lira kredi alabilirsiniz. Buna ek olarak 549 lira taksitle 15 bin lira tutarındaki ihtiyaç kredisini Akbank şubelerine gelerek almanız da mümkün olmaktadır. Diğer yandan Akbank’ta isteyen kişiler 3 ay erteleme seçeneğiyle kredisi alabilmektedir. Bu sayede kredinizi şimdi alabilir ve Nisan 2016’da ödemeye başlayabilirsiniz.

Bu krediye son başvuru tarihi ise 31 Ocak 2016 olarak belirlenmiştir. Bunun yanında isteyen kişiler Akbank.com.tr adresinden veya 4442525 Akbank Telefon Şubesi’ni arayarak kredi başvurusunda bulunabilmektedir. Büyün bunların dışında Akbank Direkt İnternet veya Mobil’e girerek belgesiz, imzasız bir şekilde kredinizi alabilirsiniz.

Kredilerin onaylanması durumunda gerekli belgeler ile birlikte Akbank şubelerine gelerek 3 ay ertelemeli kredi fırsatından yararlanmak mümkün olmaktadır. Gerekli olan belgeler ise nüfus cüzdanı fotokopisi, adres gösteren belge, gelir belgesi veya maaş bordrosu, özek sektör çalışanları için SGK belgesi olarak Akbank tarafından belirlenmiştir. Bu belgeler ile hemen kredinizi alabilirsiniz.

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 23 Ocak 2016 - 11:16:39

Benzer Konular

Yukarı Çık