Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Kredi ve Kredi Kartı Borcunun Avukatlık Olması

Kredi veya kredi kartı borcu avukatlık olursa ne olur? Kredi kartı borcumu taksitlendirebilir miyim? Para her zaman insan için ihtiyaçtır. Ama olanını harcamak gerekir. Borca alınan her paranın sizden birde çıkışı olacak unutmadan ve boyunuzu aşmadan hareket edin.
Artık kredi kartı olmayan anormal gibi görülse de aslında kredi kartı veya kredi paraya ihtiyacı olan için değil asıl parası olanların kullanacağı bir araçtır.
Para konusunda sıkıntı yaşadığınız için geç ödediğinz veya atlattığınız her ödeme günü gelecek günlerde bir bir karşınıza çıkacak.
Mesela kredi verilmeyecek bir daha size…
Mesela…
Bir banka sınavına girip kazansanız dahi zamanında yaşadığınız kredi sicilinizi etkileyen bir sebepten dolayı, kazanmış olsanız dahi reddedileceksiniz.

Öğrencilik zamanında 500 Tl lik bir kredi kartı için haciz e maruz kalanlar avukatlık olanlar var. Etraftan sadece kredi kartının güzelliklerini dinlemeyin, bunlarda bir gerçek.
Bu yüzden gücünüz yoksa uzak durun…
Yada ödeme gününüzde ne yapıp ne edip ödemelerinizi yapın.
Ödemelerinizin aksayacağı günlerde banka ile lütfen iletişime geçin, telefonlarına bakın ve halinizi arz edin…

Baktınız çözüm bulamıyorsunuz hala borçlarınızı zamanında ödeyemiyorsunuz ve bu tekrar etmek zorunda kalıyor, yine banka ile görüşerek yapılandırma talep edin, yapılandırma ile yeni bir ödeme planı hazırlanacak daha az miktarlar ödeyerek borcunuzu kapatma imkanı bulacaksınız.

Kart Borcumu Ödemezsem Ne Olur?
Bu durumların daha ilerisi olan dosyanızın avukata kadar iletilmesi durumunda ise sanmayın ki çektiğiniz kadardan sorumlusunuz,artık işler değişecek
20 bin çekti iseniz buna yüzde 30 temerrüt faizi de eklenecek 26.00 tl ye yükselecek borcunuz.
Sonra avukat, icra derken 20 bin TL kredi edecek 30 bin.
Tabi bunlar avukatın sunduğu protokolü, ödeme planını imzalamanız durumumda. Tek bir geciktirmeden ödemek zorundasınız artık. Aksi halde hapis cezası var. !

Kategori: Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 15 Şubat 2016 - 5:46:07

Benzer Konular

Yukarı Çık