Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Kredi Kartından Banka Hesabıma Para Transferi

Banka hesap kartınıza otomatik ödeme talimatı verdiğinizi düşünelim ve o ay hesapta para olmadığını unuttunuz ve telefonunuza bildirim geldi ya da hesap kartını eşinize, çocuğunuza verdiğiniz ve içinde ki para tükendi fakat eşinize, çocuğunuza da acil para lazım oldu bu ve benzeri durumlarda kredi kartından banka hesabıma para transferi işlemini yapabilirsiniz.

Öncelikle bu işlemi yapabilmeniz için hem kartınız da yeterli limit olmalı hem de para transferi ve nakit işlemlere açık olmalı, kullandığınız kart sadece alışveriş için açıkça bu işlemi tamamlayamaz ve gerçekleştiremezsiniz.

Kredi kartımdan banka hesabıma para transferi işlemini hem internet bankacılığı üzerinden yapabilirsiniz hem de kartınızın ait olduğu bankanın müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartınızdan banka hesap kartınıza para havalesini gerçekleştirebilirsiniz.  Hatta bankanın yakınlarındaysanız şubeye de giderek işleminizi tamamlayabilir ve para transferinizi tamamlayabilirsiniz.

Kredi kartından banka hesabıma para transferi işlemi bu denli kolay anında işleminizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca mesai saatlerine olsun ya da olmasın para aynı anda banka hesap kartınızda görünecektir.

Kategori: Genel, Kredi Kullanma
Yazar: Tarih: 8 Aralık 2015 - 8:39:44

Benzer Konular

Yukarı Çık