Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Kredi Kartım Ne Zaman Gelir?

Yeni bir kredi kartı başvurusu yaptınız ve elinize geçeceği süreyi merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Sizlere bu bilgiyi doğru bir şekilde anlatmaya çalışacağız. Kredi kartı başvurusu yaptıysanız kredi kartı başvurusu yapan kişiye banka tarafından hazırlanmış kredi kartı anlaşmalı taşıyıcı ile birlikte gönderilir. Müşteri ile banka arasında yapılan bir görüşme olmadığı takdirde yani bir değişiklik yapılmadığı sürece bankada müşterinin kayıtlı bulanan en son adresine kredi kartı teslimatı yapılmaktadır.

Eğer başka bir adrese iletilmesini istiyorsanız da kredi kartı başvurusu yaptığınız bankayı arayarak değişiklik yapmak istediğinizi belirtebilirsiniz. Başvurduğunuz kredi kartınızın sizlere kaç günde ulaşacağı ve ne zaman teslim edileceği sizlerin adresine ve kuryenin iş yoğunluğuna göre değişim gösterebilmektedir.

Kredi Kartım Ne Kadar Sürede Gelir?

Bankanın hazırladığı yeni kredi kartınız basım işlemi tamamlandıktan sonra müşterilere ulaştırılmak üzere kuryeye iade edilir. Eğer kredi kartı sözleşmesiz olarak belirlenmişse kayıtlı bulunan adresinizde soyadı sizinle aynı olan herhangi bir yakınınız tarafından teslim alınabilir. Sözleşmeli kartların teslimatı ise yalnızca kart sahibine yapılmaktadır. Teslimat sırasında kredi kartı sahibinin kimliği kurye tarafından teyit edilip teslimat yapılmasına engel bir durum söz konusu olup olmadığını araştırmaktadır.

Kategori: Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 24 Aralık 2015 - 1:41:04

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. kredi kartım dedi ki:

    Kredi kartım yıprandığı için korkuyorum her an bozulacak diye veya beni markette yahut alışveriş yaparken mahcup edecek diye,ayrıca içinde puanımda birikti diğer kredi kartımı kullanmak istemiyorum. Acaba yeni kredi kartı için başvursam kaç günde elime geçer kartım?

Yukarı Çık