Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Kredi Kartım Kırıldı Ne Yapmalıyım?

Artık hepimizin cebinde cüzdanında en az bir adet olmak şartıyla kredi kartı var. Kredi kartları da bildiğiniz gibi esnek bir karttan oluşmaktadır. Bu nedenle kırılma ihtimali oldukça fazladır. Kartınızı cebinize koyarken oturur kalkarken kırıldı ve kredi kartım kırıldı ne yapmalıyım diyorsanız kısaca bilgi sunalım sizlere;

Kredi kartınız kırıldığında panik yapmanıza gerek yok. Hemen kartını kullandığınız bankanın müşteri hizmetlerini arayın. Müşteri hizmetler günün her saati aktif olarak hizmet vermektedir. Aradıktan sonra kredi kartınızın kırıldığını bildirin ve yeni kart talep edin.

Dilerseniz bankanın size en yakın şubesine gidebilirsiniz. Şubede de müşteri temsilciniz size yardımcı olacaktır. Yeni kredi kartınız dilerseniz şubeye ya da teslim adresi olarak sunduğunuz adrese teslim edilecektir. Yaklaşık 1 hafta 10 gün sonrasında yeni kredi kartınız gelecektir.

Kredi kartınız kırıldığında ne kadar kullanılabilir limit var ise yine aynı şekilde tarafınıza iletilecektir. Kalan limit üzerinden harcamaya yapmaya ve alışverişe devam edebilirsiniz.  Özetle kart içeriğiniz sabit kalacaktır.

Kategori: Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 19 Aralık 2015 - 9:27:01

Benzer Konular

Yukarı Çık