Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Kredi Kartı Reklamları için Oyuncu

Bazı kişilerin içlerinde bastıramadıkları bir oyunculuk aşkı vardır. Belki eğitimlerini alamamışlar, belkide eğitimlerini almışlar ama oyunculuk yapmak için uygun bir ortam bulamamışlar. Oyunculuk yeteneğine sahip olan milyonca insan var. Yaşım geçti artık olmaz diye halinizden vazgeçmeyin. Hayatın insana hangi yaşta ne getireceği belli olmaz. Biraz cesaretli olmanız yeterli olabilir. Örneğin;bir çok Cast oyunculuk şirketleri yeni yüzler aramaktadırlar. Sadece yetişkinleri için değil, bir çok çocuk oyuncu da aranmaktadır. Çocuğunuzda böyle bir yeteneği olduğunu düşünüyorsanız başvurabilirsiniz.  Bu tür yerlere gidip ufacık bir rol de  olsa oyunculuk haliniz için başvurabilirsiniz.

banka reklamlarında oynamak

banka reklamlarında oynamak

Kredi kartı reklamları için oyuncular aranmaktadır. Bu tür yerler genellikle oyunculuk eğitimi almış kişileri tercih edebilirler. Ama sizin oyunculuk konusuna yeterince yeteneğe sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, neden olmasın ki. En azından denemedim dememek için. Cast şirketlerinin WEB sitelerinden başvurabilirsiniz. Adınızı, soyadınızı, e-mail adresinizi, yaşadığınız şehri, cep numaranızı, doğum tarihinizi, boyunuzu, kilonuzu, mesleğinizi, saç renginizi, göz renginizi, eğitim durumunuzu, ayakkabı numaranızı, fotoğrafınızı, oyunculuk konusunda varsa deneyimlerinizi gibi tüm kişisel bilgilerinizi yazarak başvurabilirsiniz. Eğer başvurunuz aradıkları kriterlere uygun ise sizi arayacaklardır. Size davet ettikleri stüdyo da deneme çekimleri yapacaklarıdır.

BANKA REKLAMLARI İÇİN OYUNCU

Sizin gibi daha bir çok kişiyi de davet edeceklerini bilmelisiniz. Ama sizin ilk tercihleri olabilmeniz için ekstra bir yeteneğinizin olması gerekir. Eğer ben kendime güveniyorum, yeteneğime güveniyorum diyorsanız, hiç zaman kaybetmeyin, hemen başvurun. Ama bu gibi ilk denemenizde başarısız olmanız da sizi hayalinizden asla vazgeçirmesin. Elbette bu işler çok kolay değil. Sabırda getiren bir meslek olduğunu az çok bilinmekte. Belki bir dakika bile olmayan reklam çekimleri için  günlerce çalışılan bir iş. Bunun eğitimini alanlar veya yapanlar çok iyi bilirler. Ama bilmeyenler kolay zannedebilirler. Sonuçta hangi iş sektörü kolaydır ki. Ama istemek ve sevmek çok önemli. Sevmedikten sonra değil oyunculuk en basit bir mesleği bile yapamazsınız.

Kaynak: Yazı içindeki resim gazetevatan.com dan alıntıdır.

Kategori: Borç Sorgulama
Yazar: Tarih: 13 Mayıs 2016 - 7:58:30

Benzer Konular

Yukarı Çık