Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Kredi Kartı Limitimi Yükseltmek İstiyorum

Kredi kartlarımızın belirli bir limiti vardır ve bu başvuru aşamasında, talep ettiğiniz kredi kartına göre değişim göstermek de ve otomatik ayarlanmaktadır. Kredi kartı başvurusu yaptınız banka da onayladı ve kredi kartınız geldi şifre belirlediniz ve harcamalara başladınız fakat limit size az mı geldi, kredi kartı limitimi yükseltmek istiyorum diyenlerdenseniz hemen açıklama yapalım;

Kredi Kartı Limiti Nasıl Belirlenir?

Kredi kartı limit yükseltme talebinde bulunmadan önce 3 ay kartınızı kullanın ve ödemelerinizi düzenli yapın. Size gelen hesap özetinde belirtilen asgari tutarı değil tüm borcunuzu ödemeye özen gösterin. Bu durum hem kredi notunuzu yükseltecek hem de kredi kartı limit yükseltme işleminizi hızlandıracaktır.

Yapı Kredi Worldcard Kredi Kartı Limiti Nasıl Arttırılır ?

Ardından müşteri hizmetlerini arayarak ya da bankanın size en yakın şubesine giderek kredi kartı limit yükseltme talebinde bulunabilirsiniz.  Hesap dönüm zamanında yani yaklaşık 1 ay sonra diğer ekstreniz gelene kadar limitiniz yükseltilmiş olacaktır.

Kredi kartı limitinizi yükseltmek istiyorsanız sıraladığımız yollardan herhangi birini tercih edebilirsiniz. Tabi bunun için belirttiğimiz gibi ödemeleriniz düzenli yapan müşterilerden olmalısınız.

Kategori: Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 21 Aralık 2015 - 11:57:51

Benzer Konular

Yukarı Çık