Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Kredi Kartı Limitimi Düşürmek İstiyorum

Kredi kartını yükseltme şansınızın olduğu gibi limitinizi de düşürebilirsiniz. Kredi kartı bilinçli kullanımı bizler için çok önemli, gelirimizi düşünmeden harcama yaparsak ödemeleri de gerçekleştiremezsek hem kredi notumuz düşüş yaşar hem de icra gibi can sıkıcı birçok durum ile uğraşmak zorunda kalırız.

Sizde bu durumu yaşamak istemiyor ve limitinizin gelir belgenize göre ayarlayarak düşürmek istiyorsanız bu işlemi gerçekleştirmek oldukça kolay. Bankanın müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri anında bu talebinizi alacak ve gerçekleştirecektir.

Kredi Kartı Limiti Düşürme

Telefon bankacılığın yanı sıra internet bankacılığı aracılığıyla ya da şubeye giderek de işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı limit düşürme talebinizi hesap özetiniz gelmeden önce yapmanız gerekmektedir. Yoksa limit düşürme talebiniz diğer ayda düzenlenecektir. Ayrıca limit düşürme işleminize tam anlamıyla karar verin. Sonrasında tekrar limit arttırmak isterseniz banka bu sefer sizi dikkate almayabilir.

Kredi kartı limitimi düşürmek istiyorum diyenlerdenseniz sıraladığımız 3 alternatiften birini seçebilir ve beklemeden işlem yapmaya başlayabilir kart limitlerinizi cebinize aylık gelirinize göre ayarlayabilirsiniz.

Kategori: Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 19 Aralık 2015 - 9:29:52

Benzer Konular

Yukarı Çık