Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Kredi Kartı Jeneratör Nedir?

Kredi kartı jeneratör son zamanlarda adını sıkça duyurmaktadır. Peki, kredi kartı jeneratör nedir? Diye merak ediyor musunuz? Cevabınız evet ise yazımıza bir göz atmanızda fayda var. Kredi kartı jeneratör geçerli bir kredi kartı numarası birkaç alanları vardır ve bunların her birinin bir anlamı bulunmaktadır.

Teknik eğimli için bu sayı ISO 7812 numaralandırma standardına uygun olarak verilmiştir. Bir alt basamaklı ihraççı kimlik numarasını INN bireysel hesap kimlik numarası ve tek haneli olan bir sistemi içermektedir.

Bunun yanı sıra kendi özel önekleri kullanarak belirli yayın ağları için geçerli bir kredi kartı numarasını üretebilmektedir. Sahte ve rastgele yapılmış fakat bu kartlar için muhabir doğrulama kodu ile belirlenmiştir. Herhangi bir şey satın almak için gerçek niyet olmadan sağlayıcıları ile bu bilgileri paylaşmaya gerek bulunmamaktadır.

Herkes bir form ile bir web sitesi yapmak ve gizlilik vazgeçmek gereken değerli bilgileri eklemek için gerektirebilir. Bu durumda ise kendinizi korumak için bir yoldur diyebiliriz. Yapılan diğer nedeni programcılar test e-ticaret siteleri uygulamalar veya diğer yazılım içerikli sistemleri vardır. Bunlar ise sahte verilerin bölünmüş ikinci geçerli kart numarasını bir demet oluşturmak için oldukça kolay bir yoldur. Eğer tüm verilerin başka türlü üretmek gerekir ise bu kez başka bir araç bulunmaktadır.

Kategori: Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 2 Mart 2016 - 7:58:27

Benzer Konular

Yukarı Çık