Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Kredi Kartı ile TTNet Faturası Ödeme

TTNET internet faturasını çeşitli yöntemler ile ödeyebilirsiniz. Aylık olarak ödenmesi gereken faturaları, isterseniz de elektronik fatura yaparak sadece mail adreslerinize gelecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Böylece kağıt israfından kurtulma şansına da sahip olabilirsiniz. Bütün kredi kartları ile TTNET faturasını internet üzerinden ödeyebilirsiniz. Her ay mailinize gelen TTNET faturalarında bütün faturalar, detayları ile birlikte PDF olarak belirtilmektedir. Burada aylık olarak ödemeniz gereken varsa geçmiş fatura bilgileriniz de bildirilmektedir.

TTNET fatura ödeme

TTNET fatura ödeme

Faturanın hemen alt bölümünde kredi kartı ile ödeme seçeneği de yer alır. Faturanızı görüntülediğiniz zaman hemen ödeme seçeneklerine tıklayarak kredi kartı bilgileriniz ile faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Kredi Kartı İle TTNET Faturası Ödeme

Kredi kartı ile TTNET ödemelerinizi, her zaman bu şekilde yapmak istiyorsanız kredi kartınıza otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz. Böylece her ay düzenli bir şekilde kredi kartı ödenebilmektedir. TTNET ödemelerinizi telefon hizmetlerini kullanarak yine kredi kartı ile yapabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini aradığınızda ödemenizi yapacağınız kredi kartı bilgilerini tuşla girerek faturanın bu kart üzerinden alınmasını sağlayabilirsiniz. Kredi kartı bilgilerinizi başka kimseler ile paylaşmayınız.

Kategori: Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 17 Nisan 2016 - 12:30:33

Benzer Konular

Yukarı Çık