Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Kredi Kartı İle Facebook Ödemesi

Kullanıcı sayısı oldukça fazla olan Facebook sosyal ağ da hesabınıza kredi kartı bilgilerinizi ekleyebilir veya kaldırabilirsiniz. Bir çok ödemelerinizi eklediğiniz bu kredi kartı bilgileri ile yapabilmeniz mümkün görünüyor. Facebook ta alışveriş yaptığınızda makbuzunuzu e-posta ile göndermeniz gerekmektedir. Hesabınızı daha da güvende tutmanız için ilave güvenlik özelliklerini kullanabilirsiniz.

Kayıtlarda fazla kartınız olduğunu belirten bir hata alırsanız veya sorun yaşamaya devam ederseniz Facebook’a bildirip gereken yardımı alabilirsiniz. Kredi kartı Facebook ödeme ayarlarınıza kredi kartı bilgilerinizi eklemek veya kaldırmak için yapmanız gereken oldukça kolay.

Öncelikte Facebook’un sağ üst köşesinde bulunan aşağı ok simgesine tıklayarak ayarları seçmeniz gerekmektedir. Sonrasında sol sütunda ödemeler butonuna tıklamanız gerekmektedir. Daha sonra ise hesap ayarlarına tıklayarak yeni bir kredi kartı ekmek için ödeme yöntemlerinin altındaki ödeme yöntemi ekle kısmına tıklayabilirsiniz. Ya da mevcut olan bir kredi kartı hesabınız var ve onu kaldırmak istiyorsanız yine aynı yolu takip ederek ödeme yöntemlerinden kaldır seçeneğini tıklamanız yeterlidir. Kredi kartınız

Facebook Reklam hesabınızın ana para kaynağı ise reklam yöneticinizde ana ödeme yönteminizi değiştirmeden kredi kartınızı kaldırabilmeniz mümkün değildir. Aynı zamanda reklamların tümünü durdurmak ve hesabınızdaki tüm kartları kaldırmak için Facebook Reklam Hesabınızı kapatabilirsiniz.

Kategori: Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 3 Mart 2016 - 12:18:14

Benzer Konular

Yukarı Çık