Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Kredi Kartı Fatura Ödeme Komisyonu

Bankalara olan ihtiyaç gün geçtikçe daha çok artmaktadır. Kredi kartıyla fatura ödeme günümüzde artık yaygınlaşmış durumdadır. Bazı bankaların kredi kartıyla fatura ödeme sistemi çıkarmışlardır. Ve tek tıkla bütün faturalarınızı bankalar aracılığıyla ödeye biliyorsunuz. Bu sistemin işlem bedeli ise alınmaktadır. Bu bedel yaklaşık olarak 40 kuruştur.

Kredi kartlarıyla yapılan tüm fatura işlemlerini bankalar aracılığıyla halledebilirsiniz. Tabi ki bankadan bankaya değişir. Bu uygulama sayesinde hiç uğraşmadan işlerinizi halledebilir ve rahat bir nefes alabilirsiniz. Bazı bankalar ödeme komisyonu kurmuş ve ücret olarak da 40 kuruş müşterilerinden talep etmektedir. Bu böyle olunca bankalara olan güven ve talep daha çok artmıştır. Bazı bankalara olan artış ve güven gün geçtikçe hızla artmaktadır. Bu da bankacıların yüzünü güldürüyor.

Bankayı arayarak bankaya gelmeden otomatik ödeme talimatı vererek de uzaktan halledebilirsiniz. Bankadan otomatik talimat vererek ekstra puan da kazanabiliyorsunuz. Bankanın bize sağladığı en büyük avantajı elbette.

Bazı banka kartları otomatik ödenen her fatura yada alışverişlerde maxi puan vermektedir.  Kredi kartı hesabından 0,60 tl faturalar içinse 1 tl ücret alınmaktadır. Bazı sigortalardan ve turkcell’den alınmamaktadır.

Kredi kartı otomatik ödeme talimatı elektrik, su, telefon, adls, doğalgaz ve kablolu tv den % 5 ve en az 1,90 tl işletim ücreti alınmaktadır.

Bazı bankalarda ise digitürk, gsm, ttnet, telekom da bankaya kredi kartı ödeme talimat vererek bütün işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Kategori: Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 8 Mart 2016 - 9:00:48

Benzer Konular

Yukarı Çık