Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Kredi Kartı Çalınma Sigortası

Ülkemizde sigorta yaptırarak sağlık, konut, vb. gibi önemli durumlarınızı garanti almanız mümkündür. Artık bir parçamız haline gelen kredi kartınızın çalınması durumunda da yapılabilecek önlemler bulunuyor. Her şeye sigorta yapılabiliyorken kredi kartınıza neden yapılmasın. Kredi kartı çalınması durumlarının artması ile birlikte kredi kartım güvende sigortası ile içinizi bir nebze rahatlatacak bir sistem oluşturulmaktadır.

Günlük yaşantınızda kredi kartı, cüzdan, çanta, kimlik belgesi gibi eşyalarınızın gasp veya kapkaç sonucunda çalınmasından doğan maddi zarar ilgili resmi makamlardan alınacak belgelerle karakol zaptı ispatlanması koşuluyla güvence altına alınmaktadır. Kredi kartım güvende sigortasının kapsamına dâhil edilen hizmetlerden ise 0212 444 0 665 telefon numarasından tüm dünya faydalanabilmektedir.

Örneğin HSCBC bankasının kredi kartım güvende sistemi ile dilerseniz toplam kredi kartı limitinizin teminat altına alarak, vefat, daimi maluliyet, kayıp/çalıntı gibi durumlara karşı güvence altına alabilirsiniz. Prim ödemeleriniz seçmiş olduğunuz teminat ile aylık olarak kredi kartınızdan tahsil edilmektedir.

Sigortalının yurt içi veya yurt dışında bulunması sırasında kendisine ait banka kartının başkasının kullanımına tahsis ettiği kredi kartınızın kaybolması ve üçüncü kişiler tarafından gerçekleştirilen hırsızlık gibi eylemler sonucunda gelecek zararlar teminat limitleri dâhilinde karşılanmaktadır.

Kategori: Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 9 Mart 2016 - 8:55:23

Benzer Konular

Yukarı Çık