Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Kredi Kartı Borcunu Tek Seferde Kapatma

İhtiyaç ve isteklerin neden olduğu kredi kardı alma isteği son yıllarda artmış olduğu bilinmektedir. Bankalar çeşitli imkanlar ve fırsatlarla kredi kartı verebilmekte ve kişilerin ekonomisini düzeltmesinde ön ayak olmaktadır. Kredi kartı ile alışveriş yapılabildiğinden kolay yollu bir ödeme sistemi olarak bilinmektedir. İşlem ücreti farklı kesintiler, faizler gibi nedenlerden dolayı kişiler kredi kartlarını kapattırma yönünde eğilim göstermişlerdir.

Kredi Kartı Borçlarımı Birleştirmek İstiyorum

kredi kartı kapatma

kredi kartı kapatma

Bu durum genelde taksitli alışverişler nedeniyle olabilmektedir. Önceden yapmış olduğunuz taksitli alışverişleriniz kredi kartınızı kapatır iseniz yasalar gereği kartınızı istediğiniz an bankanın çağrı merkezini arayarak kapatabilme imkanına sahipsiniz. Peki kapattığınız kredi kartınızda taksitli alışverişleriniz bulunuyorsa ne yapmamız gerekiyor derseniz. Bu alışverişlerinizi bir defada kart numaranız aracılığıyla ATM lerden kapatma imkanınız bulunuyor. Kartınızı kullanmak istiyorsanız borç öder gibi tüm borcunuzu da kapatabilirsiniz.

Kredi Kartı Borcu Yapılandırma-Taksitlendirme

Taksitli alışveriş bilgileriniz ekstrenizde belirtilecektir. Yalnız her ay yatırdığınız ücretten bu borcunuzu kapatabilme imkanınız bulunmaktadır. Belirtmek gerekirse dilediğiniz kredi kartı borçlarınızı tek bir seferde yatırabilirsiniz. Bunu yapmanız için kullandığınız kredi kartının internet bankacılığı şubelerinden veya ATM’ lerden yada bankaların şubelerine giderek kapatabilirsiniz.

Kredi borcunu erken kapatma

Kredi borcunuzu tek seferde kapatma süreci kartın iptal olması durumuna düşmektedir. Kartınızı iptal ederseniz taksitli alışverişlerinizden doğan ekstreleriniz yine gelebilmeye devam edebilir. Ama tüm tutarı ödemeniz durumunda ek ödemeler yapmadan hesap bakiyenizden taksit tutarı kolay bir şekilde düşecektir.

Kategori: Borç Sorgulama, Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 5 Ocak 2016 - 2:41:55
Etiketler:

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. necati dedi ki:

    Kredi kartı borçlarımı nasıl birleştirebilirim?

Yukarı Çık