Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


Kredi Kartı Akaryakıt Kampanyaları

Kredi kartı akaryakıt kampanyaları bayram öncesinde önemli bir şekilde artmış durumda. Bunun nedeni de bayram nedeniyle herkesin yollara dökülmesi ve bu alışverişlerde genelde kredi kartı kullanılması. Kredi kartı akaryakıt kampanyalarını ise birçok banka düzenliyor. Kredi kartı akaryakıt kampanyalarından birisi de Denizbank.

Denizbank Deniz Bonus ile Petrol Ofisi noktalarından yapılan akaryakıt alışverişlerinde 40 TL bonus veriyor. Bu sayede Türkiye’nin her yerine sevdiklerinize kavuşabilir ve puan ve para olarak kazanç sağlayabilirsiniz. İsterseniz bu puanları biriktirerek ilerleyen dönemlerde akaryakıt harcamalarınızı bedavaya getirebilirsiniz.

Bir diğer akaryakıt kampanyası uygulayan kredi kartı ise TEB. Siz de TEB Bonus Card’ınız ile Shell’de 4 defa 100 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcamanıza 25 TL indirim kazanabilirsiniz. Bu kampanya 1 Eylül – 15 Ekim 2015 tarihleri arasında Bonus üyesi Shell istasyonlarında ayrı günlerde ve tek seferde, 4 defa 100 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcamasında geçerli olmaktadır.

Ayrıca İş Bankası Maximum kartınız ile Petrol Ofisi noktalarından 100 TL ve üzeri 4. Alışverişlerinizde yüzde 25 indirim kazanma imkanı sunuyor.

Bizlere Soru SORUN, En Kısa Sürede Cevap Alın ! Soru Sormanız için Soru-Cevap bölümünü ziyaret edin.
Uzmana soru
sor
Kategori: Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 2 Ekim 2015 - 11:12:02

Benzer Konular

Yukarı Çık