Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Kredi Hesaplama Aracı 2016

Pek çoğumuz bankalardan kredi alırken heyecanlı davranabiliyoruz. Yani kredinin bütün ödeme bilgilerini öğrenmeden ve detaylar ile ilgili bilgi sahibi olmadan kredi alarak, ilerleyen dönemlerde sorun yaşamaya olanak sağlanmaktadır. Bu durumun önüne geçebilmek için bankaların verdiği kredileri, çok net bir şekilde hesaplayan hatta küsüratlarına kadar bilgi veren bir kredi hesaplama aracına sahip olabilirsiniz. Kredi hesaplama aracı, 2016 kredilerine özel olarak güncellenmiş bir şekilde bizim sitemizde de yayınlanmaktadır. Bu kredi hesaplama aracı ile birlikte alacağınız bir kredinin türü ne olursa olsun faizi, miktarı, tutarı ve yıllık farkı gibi bilgileri kredi hesaplama aracı üzerinden değerlendirebilirsiniz.

  • Konut Kredisi Hesaplama Aracı
  • Taşıt Kredisi Hesaplama Aracı
  • İhtiyaç Kredisi Hesaplama Aracı
kredisorgulama.org kredi hesaplama programı

kredisorgulama.org kredi hesaplama programı

 

Kredilerin konut kredileri, taşıt kredileri veya ihtiyaç kredileri için belirlenen faiz oranları ve ödeme seçenekleri birbirinden farklıdır. Bankalardan kredi almayı düşünen kişilerin öncelikle aylık olarak ödemeleri gereken taksit miktarlarını bilmeleri gerekir. Bu sayede, ilerleyen dönemlerde bütçelerini zorlamadan hangi kredinin alınmasının daha iyi olduğu görülebilecektir. Bu krediler ile birlikte siz de her zaman aylık olarak ödemeniz gereken kredi miktarını görüntüleyebilirsiniz. Kredi hesaplama aracı ile birlikte bütçenizi düzenleyebilir ve hangi bankanın sizin için en uygun krediyi sunduğunu görebilirsiniz.

  1. Akbank Kredi Hesaplama Aracı
  2. Garanti Kredi Hesaplama Aracı
  3. Yapı kredi Kredi Hesaplama Aracı
  4. Vakıfbank Kredi Hesaplama Aracı
  5. İş bankası Kredi Hesaplama Aracı
  6. Ziraat Kredi Hesaplama Aracı

Bankalardan bilinçsiz bir şekilde alınan krediler, ilerleyen dönemlerde pek çok sorunun ortaya çıkmasına neden olabilir. Bunların başında aylık taksit miktarlarının bütçeyi aşması ve doğal olarak bu taksitlerin ödenememesi gelmektedir. Durum böyle olduğu zaman bankalar hemen borçlu müşteri hakkında takip başlatmaktadır. Bu da sicilin bozulmasına neden olabilmektedir. Bozulan sicilin uzun vadede düzelmesi için bütün borçların düzenli bir şekilde ödenmesi gerekir. Ancak normal dönemlerde ödenemeyen kredileri, denge bozulduğunda düzenli bir şekilde ödenmesi çok zordur. Akbank, Yapı Kredi ve Garanti Bankası gibi büyük bankalar, her kredi kampanyasının olduğu sayfada bir da kredi hesaplama aracı bulundurmaktadır. Böylece kredi başvurusunda bulunacak olan kişiler, her kredinin özelliğini daha doğru bir şekilde görebilecektir. Faiz oranları, yıllık kredi tahsis ücretleri, yıllık maliyet oranları gibi kredilerin sonradan çıkan masrafları bu hesaplama aracı ile görülmektedir. Kredi hesaplama aracında bütün sayısal veriler doğru bir şekilde hesaplanır.

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 20 Nisan 2016 - 7:22:54

Benzer Konular

Yukarı Çık