Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


Kredi Çıkmayanlara Kredi Çıkartılır

Bankalardan kredi çekemeyenlere kredi çıkartılır,kredi alamayanlara kredi çıkartılır.Kredi notundan dolayı bankalardan kredi alamayan kişilerin sayısı  son dönemlerde çok hızlı yükselmeye başladı. Bu durum aslında uzun vadede yapılamayan planların sonucu. Bankalar eskiden çok kolay bir şekilde kredi vermekteydi. Bu durum ise para sorunu yaşayan milyonları harekete geçirdi. Acil nakit sorunu yaşayan kişiler soluğu bankalarda aldı. Bir dönem bankaların batması ve kişilerin borç yükü altında ezilmesi, bilinçsiz bir şekilde verilen kredilerden kaynaklanıyor. Bu duruma bir çözüm olarak kredi kayıt bürosu Findeks ile işbirliği yaparak kredi notu sistemini uygulamaya soktu. Kredi notu ile birlikte artık bankalar ve tüketicileri daha bilinçli bir şekilde kredi almaya başladı. Bankalar artık eskisi gibi çok kolay bir şekilde kredi veremiyor. Tüketiciler de her zaman olduğu gibi kolaylıkla kredi alamıyor. Kredi notu sistemi bir kesim için çok iyiyken bazı insanları zor durumda bırakabildi.

Bankalardan Kredi Alamayanlara Kredi Çıkartılır

Bankalardan alınan kredilerin ve kredi kartlarının borçlarının zamanında ödenmesi durumunda kredi notunun çok yüksek olması mümkün. Bunun tam tersi durumda da kredi notu oldukça düşük seviyelere inebilir. Kredi notunun hesaplanmasında ise pek çok unsur etkili. Tek bir hareket, kredi notunu aşırı yükseltip düşürmeyeceği gibi, kredi notunun her zaman aynı kalmaması, bu sistemi çok güvenilir bir hale getirdi. Kredi notu sisteminde yer alan kişilerin bankalar ile yaptığı her işlem artı – eksi dengesinin kurulmasını sağlamaktadır.

kredi çıkartılıyor

kredi çıkartılıyor

Kredi Notu Düşüklere Kredi Çıkartılır

Bankalardan kredi notu nedeniyle kredi alamayan kişiler içinse her şey bitmiş değil. Bunun için Türkiye’de alternatif kredi alma yöntemleri uygulanmaya başladı. Bu sayede kredi notunun kırıcı etkisi ortadan kaldırılmaya çalışıldı. Bir bankadan kredi alamayan kişiler senetle veya komisyonla kredi alarak acil nakit sorunlarının üstesinden gelebilmektedir. Kredi çıkartamayan kişilere senetle veya komisyonla kredi de verilebilmektedir.

Faturalı Hatta Kredi Çıkartılır

Senetle, komisyonla veya faturalı hattınız üzerinden bizlerle iletişime geçerek kredi alabilirsiniz. Bu işlem hem güvenilir hem de hızlıdır. Bankaların kredi notu başta olmak üzere uzun kredi evrakları ve kredi alma prosedürleri ile uğraşmadan aynı gün içerisinde kredinizi alabilir ve uygun faiz oranlarıyla birlikte işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredilerin ödenmesinde ise sizlerin bütçelerine göre bir düzenleme yapılmaktadır. Bu bütçe düzenlemesinde genel olarak aylık gelirinizin dikkate alınmaktadır. Kredi görüşmelerinde ilk olarak alacağınız kredinin miktarı, istediğiniz vadeler ve aylık olarak hanenize giren gelir hesaplanmaktadır.

Düşük Komisyonla Kredi Çıkartılır

Senetle kredi alarak sizler, isterseniz aldığınız borç parayı senet üzerinden vadeler ile ödeyebilirsiniz. Bu senetli kredilerin vadeleri tam olarak 12 aydan başlamaktadır. Buna ek olarak komisyonla da kredi alabilirsiniz. Komisyonla kredi işlemlerinde bir bankadan alamadığınız kredi sizler için çıkartılır. Bu kredi üzerinden anlaşma sağlanan miktar tutarında belirli bir komisyon alınır. Bu komisyonlarınızı da aracı kurumlara ödeyerek banka kredinizi doğrudan alabilirsiniz. Kredi borçlarınızı da her ay kendiniz bankaya yapabilirsiniz. Kredi almak isteyenler için bu şekilde alternatifler de bulunmaktadır. Kredisi çıkmayanlara bu şekilde kredi verilir. Bayram öncesinde ve sonrasında kredi almayı düşünenler için iyi bir alternatif olan bu krediler, her zaman güvenilir bir şekilde isterseniz de gizli olarak yapılmaktadır. Senetle veya komisyonla kredi alarak işlemlerinizi son derece rahat bir şekilde aksatmadan devam ettirebilirsiniz.

Bizlere Soru SORUN, En Kısa Sürede Cevap Alın ! Soru Sormanız için Soru-Cevap bölümünü ziyaret edin.
Uzmana soru
sor
Kategori: Borç Sorgulama
Yazar: Tarih: 12 Temmuz 2016 - 6:56:04

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. Yasar diyor ki:

  Merhaba çok acil 10000 liraya ihtiyacım var icralık olcam kredi notu düşük bankadan alamıyorum lütfen yardımcı olun

 2. Oguz diyor ki:

  Merhaba bana acil 30.000 tl kredi lazım bankalarda ödemelerim düzensiz olduğu için kredi çekemiyorum.6 yıllık şirkette çalışıyorum. Kamuya bağlı şirkette

 3. Ahmet diyor ki:

  Bursada oturuyorum vergi mükellefiyim kredi notum 1198 Annem bu perşembe ameliyat olacak bir miktarda piyasaya oluşan borcum var acilen 20000 tl ihtiyacım var senet karşılığı bu zor günümde yardımcı olursanız minnettar olurum

 4. zeynep diyor ki:

  Acil kredi lazım

 5. Ibrahim diyor ki:

  Kredi kullanmak istiyorum bankadan kredi çekmeme yardımcı olabilir misiniz?

 6. Özde diyor ki:

  Merhaba,
  Özel bir şirkette 3000 tl maaşla üç senedir çalışmaktayım banka ödemelerim düzensiz olduğu için bankalardan kredi alamıyorum. 5000 tlye ihtiyacım var. Konuyla ilgili yardımlarınızı bekliyorum.
  Teşekkürler.

 7. Duygu diyor ki:

  Merhaba ben senetle kredi almak istiyorum 10.000 TL SGK sorunum var o yüzden bankadan alamiyorum

 8. viramşabu ertaşçı diyor ki:

  Acil 20.000 tl’ye ihtiyacım var. Takipte dosyalarım olduğu için bankalardan kredi alamıyorum. Emekliyim ve düzenli emekli maaşım var. Sadece senet imzalayabilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.

 9. Sadik diyor ki:

  Acilen 30.000 TL ye ihtiyacım var. Memur kefil verebilirim. Sağlam kısa vadeli müşteri çeki temin edebilirim.

 10. Taner diyor ki:

  Merhaba komisyonla kredi kullanmak istiyorum. İzmirde devlet memuruyum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Yukarı Çık