Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Kredi Çıkartılır Şikayet

Düşük kredi notumuzdan veya zaten var olan borçlarımızdan ötürü bankalardan kredi çekemeyiz. Son yıllarda borçlarından dolayı hacizlik olan milyonlarca insanlar var. Bu nedenden dolayı kredilere bazı kısıtlamalar getirildi ama, yine pek faydası olmuyor. Çünkü bankalardan kredi veya kredi kartı almak çok kolay. Bu durumların daha fazla kısıtlanması gerekiyor. Hatta bir çok kişi de birden çok kredi kartı bulunmaktadır. Giderler çok ama gelir az olunca, sonucunda yığılan bir borç oluyor. Bu zamanda benim bankalara olan hiç borcum yok, diyen çok az sayıda kişilere rastlamaktayız, hatta rastlamamaktayız. Çünkü bir çok kişinin ama kredi borcu ama kredi kartı borcu bulunmaktadır.

Kredi Çıkartılır Şikayetleri 2016

İnsanların bu durumlarından yararlanmak isteyen bazı kişilerinde çoğalmasına neden olmuştur. Her yerde bu konu ile ilgili bir çok ilan görebilirsiniz. Senetli kredi verilir, adınıza istediğiniz miktarda kredi çıkartılır diye. Ama bu konuda herkese sakın güvenmeyin. Çünkü bir çoğu dolandırıcı. Bu konulardan dolayı bir çok mağdur var. Ama şikayetçi olmaları da pek işe yaramıyor. Çünkü minareyi çalan kılıfını hazırlıyor. Bu tür insanlar sizden para koparmanın peşinde. Zaten sıkıntılarınızdan dolayı pek sağlıklı düşünemediğiniz için, sizin bu durumunuzdan yararlanıyor. Bu tür kişiler sizinle pek görüşmez, kimliğini doğru vermez. Benin anlaşmalı olduğum bir banka var, oradan sizin adınıza kredi çıkartırım diye sizi kandırıyorlar. Ama ilk önce sizin bu işlemlerinizi yaptırabilmem için bir miktar paraya ihtiyacım var diyorlar. Sizde daha fazla para alabileceğinizi düşündüğünüz için kabul ediyorsunuz.

Kredi Alırken Dikkat Ön Peşinat Vermeyin

Dediğim gibi sizin pek görüşmezler, size bir hesap numarası verirler ve oraya yatırmanızı söylerler. Daha sonra ne mi olur? Arayın ki o kişiyi bulabilesiniz. Tabi bu esnada sadece sizin değil, sizin gibi bir kişiyi o sırada dolandırıyor oluyorlar. Yani her şeyi çok sistemli bir şekilde düşünüyorlar. Paralarını aldıktan sonra da o numaraya bir türlü ulaşılamıyor. Kişi alacağını almış, gitmek istediği yere gitmiş bulunuyor. Siz de daha fazla bir para açığınızla ortada kalıyorsunuz. Bu kişiler çok inandırıcı konuşuyorlar. Hatta sizi belirli yerlere gönderip adının geçtiğini ispatlamaya çalışıyorlar, ama dediğim gibi bu işler kesinlikle organize işler. Sizin güveninizi bu durum daha da sağlamlaştırıyor. Sonuçta sizde inanıyorsunuz. Bakın bu işler zaten yasal işlemler değil. Yasal olmayan her şeyden kesinlikle şüphe edin ve içinde bulunmamaya çalışın. Yoksa paranızı kaybettiğinizle kalmaz, Allah korusun başınıza başka işlerde gelebilir.

Kategori: Borç Sorgulama
Yazar: Tarih: 13 Mayıs 2016 - 7:38:43

Benzer Konular

Yukarı Çık