Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Kredi Çıkartan Firmalar

Kredi çıkartan firmalar hangileri? Bir çok kişi kredi kartlarını veya kredilerini ödeyemedikleri için avukatlık veya hacizlik oluyorlar. Israrcı avukatların ikametgahlarına gitmeleri de psikolojilerini bozuyor. Avukata düştüğünüz de çektiğiniz kredi hemen hemen iki katına çıkıyor. Üzerimize kayıtlı bir devre mülk olmayınca yada evimizde olan eşyanın bir ikinci de bulunmayınca, yeniden yapılandırma adı altında ödeyeceğinize dair sözleşme imzalatmak istiyorlar, oda olmayınca  psikolojik baskıdan bulunuyorlar.  Sonuçta banka da parasını tahsil etmek için elinden geleni yapacaktır. Hatta bu yüzden televizyonlarda da görüyoruz intihar eden insanları. Allah kimseyi o durumlara getirmesin. Ama ödeyemeyecek durumda olunca insanın aklına her şey gelebiliyor. Asla doğru değil.  Böyle bir durumda, öncelikle sağlımızın yerinde olması her şeyden önce gelmeli. Çünkü ölümden başka inan ki her şeyin ama her şeyin bir çıkar yolu vardır. Moralinizi bozmanıza, kendinizi üzülmenize gerek yok. Çünkü psikolojinizi bozmanız hiç bir işe yaramaz.

kredi danışmanları

kredi danışmanları

Kara liste de olunca  hiç bir  banka da kredi vermiyor.  Bu gibi çaresizlikler için, ihtiyacınız parayı bulabilmeniz için sizin için araştırma yaptım.  Kara listede olan veya kredi notu düşük olan kimselere bildiğimiz gibi bankalar kredi vermeye asla yanaşmazlar. Ama nakit ihtiyacımız var ve borç alabileceğimiz bir yakınımız da yok. Zaten günümüz de herkes zar zor geçinirken birde yakınına borç verecek. Gerçekten artık onlar eskidendi. Bu durumda ne yapmalıyız?

Bu devrede, kredi çıkartan komisyoncular kurtarıcınız olabilir. Tamamen yasal bir kurumdan bahsedeceğim.Yani yasal mı,değil mi diye düşünebilirsiniz. Tamamen yasal.İster başka bir kredinizi kapatmak için, ister araba almak için, ister eğitiminiz için, ister düğün giderleriniz için size kredi çıkartabilirler.

Kategori: Borç Sorgulama
Yazar: Tarih: 25 Nisan 2016 - 7:50:20

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. Gülhan dedi ki:

    30.000 tl ihtiyacım var aylık 750 TL geri ödemeler yapabilirim 1350 TL maaş alıyorum lütfen biri yardım etsin artık. Kredi sicilim kötü ama takipte veya kara listede değilim

Yukarı Çık